Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hörbilayf Zayıflama Ürünleri
Yeşilex L-Carnitine 700 mg (60 Kapsül)
118,00 TL
Ürün Fiyatı

6256
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101987
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70907
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Hörbilayf Zayıflama Ürünleri

Hörbilayf Zayıflama ürünlerinin neladar etkili olduğu tartışılır. Bu yüzden sizlere Hörbilayf zayıflama ürünleri yerine sitemizde bulunan zayıflama üürünlerini taviseyede bulunuyoruz...

Hörbilayf bir ilaç mıdır?

Hayır, Hörbilayf kesinlikle bir ilaç değildir. Hörbilayf, Gıda ürünüdür.Bu yüzden 3 aylık bebek de 60 yasindaki insan da beslenme amaçlı kullanabilir.

Hörbilayf ürünleri güvenli midir?

Kesinlikle! Hepsi Bilimsel Danışma Kurulu'nun onayıyla üretilmektedir. Ülkemize Kilo Kontrol Ürünleri için Tarım ve Köy işleri Bakanlığı, Kişisel Bakım Ürünleri için Sağlık Bakanlığı'nın izni vardır. Distribütörlerimiz ise gelirlerinin bir kısmı şirket tarafından yatırılmadan önce Maliye Bakanlığına aktarılmaktadır.

Hörbilayf Ürünleri hem zayıflamak hem kilo almak için kullanılıyor mu?

Evet. Hörbilayf ürünleri tamamen dengeli beslenme ürünleridir. Tarım ve köy isleri bakanlığı onaylıdır, yani gidadir. kesinlikle ilaç değildir . Kullanılan ürünler ve kullanma sekli farklı olmakla beraber hem zayıflamanıza hem de kilo almanıza yardımcı olur . Buna kilo kontrol ürünü diyoruz.ürünleri kullanırken günde en az 3 litre su içmeniz gerekmektedir.

Bir ayda ne kadar zayıflarım?

Hörbilayf tamamen beslenme ürünü oldugu için bir ayda alacaginiz sonuc bünyenize göre değişecektir. Müşterilerimiz arasinda ayda 12 kilo veren de var 2 kilo veren de. önemli olan düzenli kullanmanız ve önerildigi sekilde dikkat etmenizdir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Tayyar Baldızselam bu hörbilayf zayıflama ürünleri hakkında bilgi almak istiyorum herçekten zayıflatmada faydası var mı bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim hayırlı günler
  • Hörbilayf

    Zayıflama

    Ürünleri