Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Harun Kolçak Kanser
Harun Kolçak Kanser
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Harun Kolçak Kanser :

Harun Kolçak'ın alkol komasına girdiği için önceki gece Silifke'nin Atakent beldesinde düzenlenen organizasyonda sahneye çıkamadığı iddia edilmişti.

Oyunun ekibinden yapılan açıklamada "Ekip olarak Silifke‘ye doğru çıktığımızda Harun Kolçak‘ın cumartesi gecesi sahne aldığı Bodrum Baraka barla sorun yaşadığı ve ardından sabaha kadar alkol aldığı için bize sahneye çıkamayacak halde olduğu bilgisi iletildi.

Bu yüzden çok zor durumda kaldık" ifadesine yer verilmişti. Yaklaşık üç yıldır uyuşturucu ve alkol bağımlılığı üzerine topluma mesaj veren ‘Evsiz Kediler Sokağı‘ adlı oyunda istedikleri her zaman destekçti oldum. Hatta Babam Eşref Kolçak iki defa buna katıldı.

Ne yazık ki medyadan özellikle sakladığım bir konuyu paylaşmak zorundayım. Ben Prostat kanseriyim. Ve doktorlarım Bodrum‘dan Ankara‘ya orada beş saat beklemeden sonra Adana‘ya ve oradan Silifke‘ye yapacağım yolculuğu çakilecek MR yüzünden yasakladılar. Bana 6 bin lira borcu olan ve Bodrum‘da onlara sürpriz bağladığım iki gösteriyi ne yazık ki kaçıran, adımı kullanarak afişlerde adeta bir konser varmış gibi oyunu pazarlayan, adımı süreki kullanan bu tiyatro grubu ile artık hiç bir bağlantım olmadığını belirtiyorum.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Harun

Kolçak

Kanser