Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Gözde Ödem Tedavisi
Gözde Ödem Tedavisi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Gözde Ödem Tedavisi: Periorbital ödem gözleri oluşturmak ve sıvı birikimi nedeniyle çevrede dokularının şişmesidir. Genellikle kendi başına bir hastalık olarak değil, altta yatan bir hastalığın belirtisi değil olarak kabul edilmez. böbrekler, kalp sorunları olanlarda, karaciğer ve göz çevresinde ödem gelişimi için yüksek risk altındadır yanı sıra bacak ve ayak gibi vücudun diğer yerlerinde,.

Göz çevresindeki sıvı birikimi sıkça çeşitli tıbbi durumlar neden olur. konjestif kalp yetmezliği, örneğin, kalbin yetersizliği etkili böbreklere kan akımı miktarı kanı azaltır dışarı pompalamak için.

Kan az miktarda böbrekler için gidiyoruz, böbreklerde hücreler sık sık etkilenir. böbrekler 'yetersizlik düzgün su filtre Bu nedenle sık sık, böylece suyun birikmesi için dokularda lider. Diğer koşullar periorbital ödem götüren böbrek yetmezliği, Nefrotik Sendrom ve karaciğer hastalıklarıdır.

Onlar idrar yoluyla kaybetme çünkü Nefrotik sendromlu hastalarda kanda protein seviyesi düşük olan bir böbrek hastalığıdır. nefrotik sendrom genellikle periorbital ödem ile ortaya Çocuklar acı. Ancak, nefrotik sendrom yaşadığınıza Tüm çocuklar periorbital ödem ile. Çocuklarda Diğer periorbital ödem nedenleri göz enfeksiyonları ve alerji vardır.

Göz çevresindeki şişme genellikle, yerçekimi etkisi çoğunlukla kaldığından uzanarak uyanma üzerine belirgin. Genellikle doğada asemptomatik ya da genellikle herhangi bir belirti görünmüyor. Bazı durumlarda ise, şiddetli olabilir ve normal göz açma ve görme alanı azaltılması engel.

Bu gibi durumlarda, konjonktiva veya gözün beYaz kısmında, genellikle kırmızı ya da iltihaplanır. İltihabı gözlerin kabuklanma yol açabilir ağrılı hale gelir, ve gözlerin uyku sonra açılış güçlük neden olur.

Kalp doktor, böbrek doktor veya gastrointestinal doktor periorbital ödem olan hastalarda yönetebilirsiniz. Hastalar periorbital ödem genellikle testlerin bir pil kalp, karaciğer olasılığını ekarte etmek için, ve böbrek sorunları tabi tutulur. Doktorlar genellikle ilk altta yatan hastalık ele alarak periorbital ödem olan hastalarda tedavi. Genellikle yiyeceklerin tuz veya sodyum zengin alımında azalma öneririz. Bazı hastalar da sipariş vücut yardımcı fazla sıvı kurtulmak içinde diüretikler, su atılımı teşvik ilaçların bir grup verilir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Yasin YaşarMerhaba benim sol gözümde ödem oluştuğu söylendi . Bu durumda nasıl bir tedavi uygulamalıyım . Bitkisel olarak bu ödemi atmak mümkün mü ? En kısa sürede cevabınızı bekliyorum . İyi çalışmalar şimdiden verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim .
 • Metin Tufenkgözlerim de ödem var ve tehlikeli bir duruma yol açarmı
 • Şifa MarketÖnlem alınması gerekir. doğal tedavi almak için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/gz-odm-yaban-mersini-karisimli-set.html
 • Ece İlkay KaçarBu makaleye gelene kadar 3-4 yazı okudum. Ama hala dış belirtileri konusunda bir şey anlamamıştım. Sayenizde gözümde ödem olduğunu düşünüyum ve hemen doktdan randevu aldım. Farkına varmamı sağladığınız için teşekkürler.
 • Şifa MarketÇok geçmiş olsun. Teşekkür ederim ilginiz için. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
 • Gözde

  Ödem

  Tedavisi