Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Göz Kanlanması Neden Olur

Gözlerde yaşanan kanlanmayı dikkate almamazlık etmeyin. Doktorlar, kanlanan gözlerin önemli rahatsızlıkların belirtisi olabileceğini söylüyor. Basit gibi görünen Göz Kanlanması hem ciddi göz hastalıklarının hem de tiroit, romatizma, enfeksiyon gibi hastalıkların belirtisi olabilir.

Bu durumda görmede azalma olup olmaması önemli. Romatizmaya bağlı göz içerisindeki iltihaplar, bununla beraber Göz Tansiyonu atakları ortaya çıkabilir. Çoğu zaman göz yorgunluğu, klimalı aşırı sıcak ya da aşırı soğuk ortamlar ya da bilgisayar başında uzun süre çalışmak tetikleyebiliyor göz kanlanmasını. Ancak kanlanmanın nedeni her zaman bu kadar basit olmayabiliyor. Altta yatan göz tansiyonu, romatizma, Guatr gibi çok daha önemli hastalıkların habercisi olabilir.

Göz damarlarındaki genişleme ve çoğalmasından kaynaklanabiliyor kanlanma. Buna da önemli hastalıklar yol açıyor. Gözde tahriş olduğu zaman da oradaki damarlar genişliyor ve oraya daha fazla kan götürmeye çalışıyorlar. Kanlanmayla birlikte özellikle ağrı, sulanma ve görme kalitesinde azalma da varsa uzmanlar bunun acil durum olduğunu söylüyor. Kanlanma ve ağrı durumunda vakit kaybetmeden bir göz doktoruna gitmek kalıcı hasarları önleyebiliyor.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.