Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Göz Kanlanması Neden Olur
(GZ-KNLNMS) Üzüm Çekirdeği Karışımlı Set
148,00 TL
Ürün Fiyatı

390
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

102021
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70943
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Göz Kanlanması Neden Olur
Göz Kanlanması Neden Olur :

Gözlerde yaşanan kanlanmayı dikkate almamazlık etmeyin. Doktorlar, kanlanan gözlerin önemli rahatsızlıkların belirtisi olabileceğini söylüyor. Basit gibi görünen göz kanlanması hem ciddi göz hastalıklarının hem de tiroit, romatizma, enfeksiyon gibi hastalıkların belirtisi olabilir.

Bu durumda görmede azalma olup olmaması önemli. Romatizmaya bağlı göz içerisindeki iltihaplar, bununla beraber Göz Tansiyonu atakları ortaya çıkabilir. Çoğu zaman göz yorgunluğu, klimalı aşırı sıcak ya da aşırı soğuk ortamlar ya da bilgisayar başında uzun süre çalışmak tetikleyebiliyor göz kanlanmasını. Ancak kanlanmanın nedeni her zaman bu kadar basit olmayabiliyor. Altta yatan göz tansiyonu, romatizma, Guatr gibi çok daha önemli hastalıkların habercisi olabilir.

Göz damarlarındaki genişleme ve çoğalmasından kaynaklanabiliyor kanlanma. Buna da önemli hastalıklar yol açıyor. Gözde tahriş olduğu zaman da oradaki damarlar genişliyor ve oraya daha fazla kan götürmeye çalışıyorlar. Kanlanmayla birlikte özellikle ağrı, sulanma ve görme kalitesinde azalma da varsa uzmanlar bunun acil durum olduğunu söylüyor. Kanlanma ve ağrı durumunda vakit kaybetmeden bir göz doktoruna gitmek kalıcı hasarları önleyebiliyor.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Göz

Kanlanması

Neden

Olur