Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Göz Altı Morlukları Kremi
Göz Altı Morlukları Kremi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Göz Altı Morlukları Kremi :


Göz altı morlukları için bir çok tedavi çeşidi bulunmaktadır lazer tedavisi , ilaç , beslenme bunların hepsi göz altı morluklarına son verebilir.Göz altı kremleri dışarıdan etki ederek morluk seviyesini düşürmeye yarayan ilaçlardır.Göz altı morlukları Krem hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki makalemizi inceleyiniz.

Gözaltı Morluğu Kremi Hylexin Türkiye'de!

Sahip olduğu etken maddeler ve özel formülüyle kozmetik dünyasında bir ilki gerçekleştiren Hylexin, giderilmesi güç olan göz altı morluklarını hızlı bir şekilde azaltıyor. Genç yaşlı pek çok kişide görülen ve kurtulması çok zor olan göz çevresi morluk ve şişlikleri Hylexin‘le tarihe karışacak. Göz çukurundaki kılcal damarların kan sızdırması ve bu kanın oksijene maruz kalarak göz çevresindeki hassas bölgenin renk değiştirmesi sonucu oluşan halkalar, yüzde yaşlı ve yorgun bir ifadeye neden olur. Normal bir göz kremi ile giderilmesi çok güç olan bu halkalar Hylexin ile kısa zamanda ortadan kalkıyor.

Morluklar azalıyor
Hylexin; bir çok klinik testten başarı ile geçmiş özel formülüyle göz çukuru dokusunun enzim aktivitesini en iyi durumuna getirerek, morlukları gözle görülür bir biçimde azaltıyor. Ayrıca kılcal damarları güçlendirerek sızıntının durmasına yardım eden ürün, göz çevresi morluklarını ve torbalarını ortadan kaldırarak daha dinç ve genç bir görünüm kazandırıyor.
Kalıcı çözüm sunuyor

Klinik deneylerde, göz çevresi lekelerine sahip deneklerin büyük çoğunluğunda olumlu sonuçlar veren Hylexin, test sonucunda yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla da başarısını ortaya koyarak sadece bir kapatıcı değil, kalıcı çözüm üreten bir ürün olduğunu kanıtlıyor. Sıradan bir kozmetik ürününden farklı olarak, göz altı morlukları için özel olarak üretilen ve kalıcı göz altı morluklarında dahi etkili sonuçlar veren Hylexin, yetkili eczanelerde satışa sunuluyor.

Kullanılışı:
Sabah akşam temizlenmiş göz çevresine dairemsi hareketle sürülmeli.

İçerik:
Su, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Silica, Cetyl Alcohol, Gynostemma Pentaphyllum Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl-3 Beeswax, Stearic Acid, Dipeptide-2, Palmitoyl Oligopeptide, Chrysin, Palmitoyl Tetrapeptide-3, Hydroxysuccinimide, Hesperidine Methyl Chalcone, Steareth-20, Polysilicone 11, Chlorhexidine Digluconate, Potassium Sorbate, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Göz

Altı

Morlukları

Kremi