Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Göz Altı Morlukları İçin En İyi Krem
Göz Altı Morlukları İçin En İyi Krem
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Göz Altı Morlukları İçin En İyi Krem: Göz altı morluğu ve şişkinliği için sizlere önerdiğimiz Krem : Cernor XO® -Göz Altı Morluklarına Karşı Nanozomlar İçine Yerleştirilmiş Okside K Vitamini

Gözaltı morlukları kahverengi ya da siyah pigmentlerin birikmesi nedeniyle oluşmaktadır.

Bu morluklar yüze yorgun ve üzgün bir ifade vermektedir.

Cernor XO, gözaltı morluklarını gidererek daha zinde bir görünüm ve gözlere parlaklık sağlar

Genel Bilgi:

CERNOR XO, göz altındaki koyu gölgeleri aydınlatmak üzere hazırlanmış bir cilt bakım kremidir. Koyu halkalara gözlerin altında birikmiş olan kahverengi ya da siyah pigment neden olmaktadır. Bu koyu halkalar yüzün üzgün ve yorgun görünmesine neden olarak yaşlı görünüm yaratabilir. Söz konusu koyu halkalara bir kısmı sıklıkla bilinmeyen çok sayıda faktör yol açmaktadır.

Bu halkalar gençlerde ve hatta çocuklarda bile ortaya çıkabilmektedir. Göz altındaki koyu halkalar bazı kişilerde özellikle de Akdeniz tipi olarak tanımlananlarda bazen daha da belirgin olmaktadır. Göz altındaki oldukça ince ve hassas cilt özel bir dikkat ile tedavi edilmelidir.

Ürün Özellikleri:

CERNOR XO okside K vitaminini nanozom gibi özgün bir teknolojik form içerisinde sunan modern bir üründür. Söz konusu mikropartiküller sayesinde aktif maddenin etkisi optimize edilmektedir.

CERNOR XO aynı zamanda deride ince yüzeysel kırışıklıkları ve şişmiş göz kapaklarını düzeltmeye yardımcı olacak şekilde Sıkılaştırıcı bir etkiye sahiptir. Özel etkileri vardır; göz kapaklarının derisini daha şeffaf hale getirecek ve koyu renkli görüntüsünü azaltacak şekilde ışığı yansıtır. Sonuç gözlerin daha iyi görünmesi ve daha genç görünüm sağlayan bir parlaklıktır.

Endikasyonları:

Göz altındaki koyu halkaların tedavisi

Kullanım Şekli:

CERNOR XO tüm göz makyajı iyice çıkarıldıktan sonra göz altındaki koyu halkalara sabah ve akşam uygulanmalıdır. Bir parça krem parmak ucu yardımıyla tamamen emilene kadar göz altlarına masaj yapılarak uygulanır.

Optimum sonuç elde etmek için ürün, koyuluğun düzeyine ya da özel bir durum olup olmamasına bağlı olarak en az 2 ila 4 ay boyunca uygulanmalıdır.

Uyanlar:

Göz ile temastan kaçınılmalıdır. Krem uygulandıktan sonra söz konusu bölgenin güneş ışığı ile teması engellenmelidir. Hassas ciltli kişilerde hafif bir kızarıklık ortaya çıkabilir. Bu normal bir durumdur ve birkaç hafta içinde kendiliğinden kaybolacaktır.

Bununla birlikte; herhangi bir kızarma çok fazla rahatsızlık verdiği taktirde uygulamalar arasında bir miktar zaman bırakılır. Kremin içeriğindekilerden herhangi birine alerjisi olanlar bu kremi kullanmamalıdır.

Ambalaj: 10 ml tüpte okside K içeren krem
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Göz

Altı

Morlukları

İçin

En

İyi

Krem