Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Göz Altı Kırışıklıkları İçin Bitkisel Çözüm
Göz Altı Kırışıklıkları İçin Bitkisel Çözüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Göz altı kırışıklıkları için bitkisel çözüm,göz altı kırışıklıkları için geliştirilen bitkisel çözüm hakkında bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.Göz altı kırışıklıklarının giderilmesine yardımcı olan bitkisel çözüm hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşğıdaki makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz.Göz çevresi vücudun en hassas bölgeleri arasında yer almaktadır. Göz altı çevrenizin kırışmasını istemiyorsanız uygun bakımı zamanında yapmalısınız.

Doktor Ahmet Maranki‘nin bitkisel kürleriyle göz altı kırışıklıklarınızı bitkisel çözümlerle tedavi edebilir, kırışıklarınızı giderebilirsiniz.Sigara, cildin erken yaşlanmasına neden olur ve en çok hissedildiği yerler göz çevresidir. Hareketsiz yaşam, yediğiniz besinler, yiyecekler, Uyku düzeniniz gibi bir çok konu göz altı kırışıklarına neden olur.Göz altı kırışıkları için bazı bitkisel yağlardan faydalanarak bu kırışıkları kaybedebilirsiniz ve yeniden kırışıklık oluşmasını engelleyebilirsiniz.

Ahmet Maranki ve Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya‘nın önerdiği göz altı kırışıklıkları için bitkisel formüller;

Buğday özü ve susam yağını eşit miktarlarda bir kaba koyarak birbirine karışmasını sağlayın.Karışımı sağladıktan sonra göz altlarınızdaki kırışıkların üzerine nazikçe masaj yapar gibi sürün, yedirin.Daha sonra bu bölgede bu yağlar 1 saat kalsın ve yüzünüzü ılık su ile yıkayın.Bunun haricinde bir miktar yaş mayanın içerisine bir çay kaşığı Süt ve bir çay kaşığı çiçek balı koyarak kırışıklık olan bölgenize sürüp, 15 dakika bekletin.Bu kür de göz altı kırışıkları için kullanılmaktadır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Aslı Hunermerhabalar. ben 27 yasındayım goz altlarında kırısıklıklar olustu kotu bır goruntu olusturuyor. buna bır cozum bulmam gerek. yan etkısı olmayan goze zarar vermeyecek urunlerınız varsa bana onerebılırmısınız.
 • Göz

  Altı

  Kırışıklıkları

  İçin

  Bitkisel

  Çözüm