Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Goldwell Saç Boyası
Goldwell Saç Boyası
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Goldwell Saç Boyası;goldwell saç boyası hakkında bilmek istedikleriniz ve daha fazlası için aşağıda sizin için hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz....

1948‘de Almanya‘da (Goldwell GmbH adıyla) kurulmuştur ve 1989 yılında Kao Grubu şirketlerine katılmıştır. Goldwell markasının yanında şirket 2002 yılında satın aldığı KMS markasını da pazarlamaktadır. Şirket, Goldwell GmbH olan kurumsal adını 2003 yılında KPSS - Kao Professional Services olarak değiştirmiştir.

Goldwell saç boyaları ve şekillendirme ürünleri ile Avrupa pazarında büyük bir paya sahiptir. KMS ise Kuzey Amerika pazarında satılan şampuan, bakım ürünleri ve şekillendirme ürünleriyle tanınan bir markadır. Asya pazarını kuvvetlendirmek için de Goldwell Japan Co. Ltd. 2002 yılında kurulmuştur.

KPSS bugün ağırlıklı olarak Avrupa ve Kuzey Amerika olmak üzere 40‘dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Doğatek İç ve Dış Tic. Ltd. şirketi KPSS firmasından Goldwell markalı ürünleri ithal etmektedir.

Farklı bir saç rengim olsun diyen ,aynı zamanda herhangi bir yan etki görmekte istemeyen bayanların sıklıkla tercih ettikleri boyalar genellikle minimum amonyak ve kimyasal ihtiva eden boyalardır.

Bunun yanında son dönemlerde üretilmeye başlanan bitkisel saç boyalarıda müşterilerinin beğenisine sunulmuş ve en az kimyasal saç boyaları kadar başarılı olmuştur..

Sitemiz Üzerinden En Kaliteli Saç Boyası markalarını,naturel saç boyaları tonlarını görebilir ve hatta sipariş verebilirsiniz.Ödemelerinizide kapınızda nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz...

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Goldwell

Saç

Boyası