Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Göğüs Küçültücü Hareketler
Göğüs Küçültücü Hareketler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Göğüs Küçültücü Hareketler : Göğüs Küçültme Hareketleri Ve Egzersizleri, Çeşitli Hareketlerle Göğüs Küçültme , Göğüslerinizi Küçültmek İçin Yapmanız Gereken Egzersizler Ve Hareketler Detaylı Olarak Aşağıdaki Makalede Açıklanmıştır.

Gögüs Küçültme Hareketleri

Göğüs bölgesinde alınan kilolar hakkında en dikkat edilmesi gereken konu yağların kalbe olan yakınlığıdır bu durum çok kötü ( kalp krizi, damar tıkanıklığı) sonuçlara varabilir. Bu bölgede oluşan fazla kiloları verilmesi gerçekten zor bir işlemdir tabi tavsiye edilmeyen estetik cerrahi müdahaleler sayılmazsa.Fakat bu bölgede güzel sonuçlara varmak için kullanılan egzersizler vardır. Bu egzersizleri de şöyle sayabiliriz.

Göğüs Küçültme Hareketleri

Göğüs bölgesine şekil vermek için kullanılması önerilen egzersizler üç kiloluk dambıllarla çalışmalar yapılması günde yirmi beş kez tekrar edilmesi ve sonuca varana kadar her gün düzenli olarak tekrar edilmesi gerekir, zemine paralel durarak vücudunuza kuvvet almak.

Sırt üstü uzanın ve avuçlarınız karşılıklı olacak bir şekilde göğsünüzün üzerinde iki dabıl tutun aşağı ve yukarı hareket ettirin. Bu hareketi her gün düzenli olarak yapın ve yaparken karnınızı sıkı tutun. Her seferinde 10 - 15 defa tekrarlayın.

kilo-vermek7Kollarınız göğsünüzün üstünde olacak bir şekilde tutun ve sırt üstü uzanın. Dirseklerinizi yöneterek, kollarınızı açıp kapatın. Kollarınız vücudunuza değdiği zaman durun ve bunları yaparken göğsünüzü sıkıştırarak ve kaldırarak destekleyin. Bu hareketi ise her seferinde 15 kez civarında tekrarlayın.Bu konuda en önemli nokta ise bu egzersizleri düzenli olarak her gün tekrarlayın ve sayılan egzersizleri söylenen sayıda yapıp belli bir süre ara verip tekrar yapın günde 3 kez tekrar edin.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Saliha Gönelgöğüslerim büyük ve sarkık hangi hareketleri yapıyım
  • Şifa MarketGöğsü sıkılaştırır, güçlendirmeye, ve toparlamaya yardımcı olur. Göğsü güçlü, sıkı bir yapıya ulaşması için yardımcı olur. İncelemek için linki tıklayın. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
    http://sifamarket.com.com/bitkisel/womanish-gogus-bakim-kremi-75ml.html
  • Kadriye Bulanıkmerhaba sayın uzman bir soru hakkında bilgi almak istiyorum en kısa zaman içinde ceveplarsanız memnun olurum şimdiden teşekür ederim.32 yaşındayım evliyim ve 3 çocuğum var göğüs küçültücü neler yapılabilir acaba zorlanıyorum artık.
  • Göğüs

    Küçültücü

    Hareketler