Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Göğüs Büyütme Masajı
Göğüs Büyütme Masajı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Göğüs Büyütme Masajı : Göğüs/Meme masajlarımız; her vücuda göre belirlediğimiz özel dozajlı doğal aromatik Bitkisel Yağ kombinasyonları ile yapılmaktadır. Bu yağların cildi Sıkılaştırıcı ve gerginleştirici, hücre yenileyici ve cildi besleyici özellikleri bulunmaktadır.

Göğüsleri geliştiren ve güzelleştiren birkaç masaj uygulama yeri vardır. Bunlar; göğüs, boyun ve omuzlardır. Boynunuza yani nefes borusunun olduğu yere yaptığım masaj uygulaması tiroid bezlerinin çalışmasını ve tiroid salgısını etkileyerek göğüsleri geliştirir.

Uyguladığım göğüs masajında farklı manipülasyonlarla vücut kan akış yönüne göre olduğundan göğüs dokusunun kendi boyutundan daha fazla olmasını sağlar. Haftada 3 seans halinde uyguladığım çalışmalarda küçük yapıdaki memeler belirgin bir şekilde önceki boyutundan farklı hale gelir.

KÜÇÜK GÖĞÜS/MEMELERİ GELİŞTİRMEYE YÖNELİK MASAJ UYGULAMALARIMIZ

Göğüs/Meme kan dolaşımını hızlandırarak Hormon Salgısını arttıran ve salgılanan hormonların göğüs dokusuna ulaşmasını sağlayan masaj; göğüs sarkmalarını gidererek, göğüslerde belirgin büyüme sağlar.

GÖĞÜS GELİŞTİRME MASAJIMIZIN ETKİLERİ

1 - Göğüslerin dikleşmesini ve fark edilebilir boyutta büyümesini sağlar. Meme Geliştirme Masajlarımız; etkili keyifli titreşim ve hafif vibrasyonlar sağlayarak masaj ile göğüs kan dolaşımını hızlandırarak göğüs içi dokuda hücre yenilenmesini hızlandırır. Salgılanan hormon miktarını arttırır. Bu şekilde göğüs bölgesindeki dokunun oluşumunu destekleyerek, fark edilir boyutta fiziksel büyüme sağlar.

Meme Geliştirme Masajlarımız; Deforme olmuş ve sarkmış göğüsler için muhteşem bir çözümdür. Göğüs dokusuna canlılık getiren masaj sayesinde göğüslerin daha büyük, diri ve yuvarlak hatlara kavuşması sağlar.

2 - Göğüs sağlığı açısından faydalıdır.

Meme Geliştirme Masajlarımız; Göğüs sağlığı açısından son derece etkilidir. Beze oluşum riskini düşürür, kan dolaşımı yavaşlamasını engeller ve etkin bir şekilde doku bozulmalarını giderir.

Meme Geliştirme Masajlarımız; Sağlıklı göğüsler için vazgeçilmez bir uygulamadır. Düzenli veya haftada üç seanslık masaj göğüs hastalıklarına karşı bağışıklık sistemini güçlendirir.

Meme Geliştirme Masajlarımızda Çalışma Prensibi:

Göğüs dokusu kadın anatomisinde kan dolaşımının en az olduğu bölgedir. Oysa göğüs dokusunun beslenmesi için gerekli olan hormonların dokuya ulaşmasını sağlayan da yine kan dolaşımıdır.

Kan dolaşımının zayıflığı buna bağlı olarak göğüs dokusu için üretilen hormon miktarının da azalmasına neden olmaktadır. Zira insan anatomisi tüketilmeyen kaynakların üretimini doğal bir tepkime ile düşüren bir yapıya sahiptir.

Meme Geliştirme Masajlarımız;

Kadın vücudunun bu anatomik yapısı baz alınarak yapılmaktadır. Uygulanan masajın temel işlevi göğüs bölgesinin kan dolaşım hızını arttırmak ve bu şekilde hormon üretimini tetiklemek ve üretilen hormonların göğüs dokusuna hızlandırılan kan dolaşımı ile ulaşmasını sağlamaktır.


En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Göğüs

Büyütme

Masajı