Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Göğüs Büyütme Egzersizleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Göğüs Büyütme Egzersizleri :

Göğüs Masaj Aleti

Göğüs Masaj Aleti Hakkında Bilgiler


Göğüs masaj aletleri göğüsleredeki kan basıncını arttırarak göğüs sağlığınızı koruyarak aynı zamanda göğüslerinizdeki sarkmaları da önler ve bakım yapar. Göğüs masaj aleti hakkında bilgiler yazımızda yer almaktadır.Göğüslerde meydana gelen sarkma, yumuşaklık ve deformasyon bayanların en çok duyarlı oldukları konuların başında yer almaktadır.

Yapısında hiç kas olmayan tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler zamanla yer çekimi, yaşlanma, sık kilo alıp verme, doğum, emzirme, yanlış sütyen kullanımı gibi nedenlerle eski diri ve dik görünümlerini yitirirler ve bu durum estetik açıdan bayanların huzursuz olmasına ve çeşitli yöntemler aramasına neden olur.

Sizlerin de çok iyi bildiği gibi ilk akla gelen büyütme, küçültme ya da silikon gibi operasyonlardır. Ancak silikon ve benzeri yöntemlerin zararlı olup olmadığı halen tartışılmaktadır. ABD ve Avrupada slikon yaptıranlar bile zamanla bunları çıkartmaktadırlar.

Halbuki göğüslerde meydana gelen deformasyonları sağlığınızı riske atmadan yapay ve size ait olmadığı her halinden belli olan yöntemler yerine son derece sağlıklı, doğal ve etkili bir biçimde gidermek mümkündür... Magic Massage Bra Mikrobilgisayarlı Göğüs Büyütücü Sütyen...

Magic Massage Bra, içindeki etkin titreşim topları sayesinde kadının göğsünü canlandırır, kan dolaşımını hızlandırır, hücre yenilenmesini ve Hormon salgılanmasını aktive eder. Böylece kadın göğsü daha sağlıklı ve seksi olur. Magic Massage Bra, göğüsleri belirgin bir şekilde büyütür, göğüslere zarif, yuvarlak, seksi ve genç bir görünüm kazandırır.

Magic Massage Bra (Mikrobilgisayarlı Göğüs Büyütücü Sütyen), göğüsleri etkin bir biçimde dikleştirir, salgı bezlerini (süt salgısı için) canlandırır, kan dolaşımını durgunluğunu giderir ve kadınları hastalıklardan ve göğüs sarkmalarından etkin bir biçimde korur ve bunun yanında yağları da hareket ettirerek göğüsleri biçimli bir hale getirebilir. Sıkça kullanmanız durumunda deliksiz bir uyku uyuyabilir, hastalıklara karşı bağışıklık kazanabilir ve daha iyi bir iç salgıya sahip olabilirsiniz.

İyi gelişmiş seksi göğüsler, kadının çekiciliğinin sembolüdür. Kadın göğsü, bebek besleme işlevinin yanı sıra, kadınsı çekicilik açısından da bedeninin önemli bir parçasını oluşturur. Her kadın kendisini daha çekici yapacak güzel ve seksi göğüslere sahip olmayı hayal eder.

MedikalAl'ın sunmuş oldu Magic Massage Bra her kadın için en iyi hediyedir. Sık kullanım ile meme hastalıklarını önleyip tedavi edebilir ve göğüsleri biçimli, güzel ve mükemmel hale getirir.

Yaşlanma, yoğun hayat, hamilelik, aşırı kilo ve doğuştan olan gelişim bozukluğu gibi faktörlerin tümü, göğüslerin küçük, sönük veya sarkık olmasına neden olabilir veya göğüsleri sağlıksız yada hastalıklı hale getirebilir.

ÖZELLİKLER

 • Mikro-bilgisayarlı sistem, kullanım kolaylığı
 • Cihazın içinde bulunan şarj edilebilir pil, şarj için verilen DC adaptör
 • Rahat ve zarif vücut bakımı tasarımı
 • Temizlik için kolayca parçalara ayrılabilen sütyen
TEKNİK GEREKLİLİKLER

 • Giriş voltajı: 4,8 DC
 • Güç: 2 W
 • CE BELGELİ

AMBALAJ İÇERİĞİ

 • 1 Adet Sütyen
 • 2 Adet Masaj Motoru
 • 1 Adet Adaptör
 • 1 Adet Mikrobilgisayarlı Kumanda Aygıtı

KULLANIM TALİMATLARI

ŞARJ ETME:

1. Pili adaptör ile şarj etme : Şarj için adaptörün giriş fişini A/C prize, adaptörün çıkışını da FB-9403d Magic Massage Bra‘nın alt kısmındaki yuvaya takınız.

2. Güç kaynağı: İçindeki şarj edilebilir pil.

KULLANIM:

1. Sütyeni giyip 2 motoru sütyenin içine yerleştiriniz ve rahat edeceğiniz bir şekilde pozisyonunuzu ayarlayınız. Kumanda aygıtı üzerindeki ‘ on/off ‘ (açma kapama) tuşuna bastığınızda, ürün aşağıda belirtilen tarzda çalışacaktır.

 • Otomatik rotasyon masaj
 • Yoğunluk: Orta
 • Otomatik zamanlama: 10 dakika
 • Çalışmayı durdurmak için lütfen ‘on/off‘ (açma/kapama) tuşuna basınız.

2. ‘Fonksiyon‘ tuşunun kullanımı

Rotasyon, sıyırma, vurma, yalpalama ve tam titreşim olmak üzere 5 farklı masaj modu arasında seçim yapmak için bu tuşa bastığınızda, ilgili ışık yanacaktır. Rotasyon modu, diğer 4 modu ( sıyırma, vurma, yalpalama ve tam titreşim) kombine eder.

3. ‘Yoğunluk‘ tuşunun kullanımı

 • Çalışmaya başladığında orta düzeyde çalışacak şekilde programlanmıştır.
 • Üç farklı derece seçimi mevcuttur. Lütfen bu tuş ile güçlü veya zayıf olmak üzere ayarlama yapınız.

4. Otomatik zamanlama fonksiyonu

Çalışma süresi 10 dakika olarak programlanmıştır. Tekrar kullanmak için lütfen ‘on/off‘ (açma/kapama) tuşuna basınız.

PİLİN ŞARJ EDİLMESİ

Şarj edilebilir pilin boş olduğundan emin olunuz. Masaj yoğunluğu çok zayıf olduğunda veya ürünü kullanmadığınızda, lütfen şarj ediniz. Aksi takdirde bu durum pil için zararlı olacak ve pilin kullanım ömrü kısalacaktır.

Şarj işlemine başlarken lütfen şarj için adaptörün giriş fişini A/C prize, adaptörün çıkışını da Magic Massage Bra‘ nın alt kısmındaki yuvaya takınız. Bunu yaptığınızda ilgili yeşil ışık yanacaktır. Yeterli derecede bir şarj işlemi, yaklaşık olarak 10 saat sürmektedir.

Şarj işlemi tamamlandıktan sonra fişi güç kaynağından çıkarınız.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

 • Kalp, beyin veya damar hastalığınız varsa bu ürünü kullanmayınız.
 • Hamile iseniz veya çocuk emziriyorsanız bu ürünü kullanmayınız.
 • Magic Massage Bra‘yı her gün 5-10 dakika kullanmanızı öneririz. Fakat akşam yemeğinden 30 dakika önce veya sonra kullanmayınız.
 • Mastit, Meme Kanseri veya diğer meme hastalıklarınız varsa bu ürünü kullanmayınız.
 • Kullandıktan hemen sonra Magic Massage Bra‘ yı çıkarıp temiz ve kuru bir yere yerleştiriniz.
 • Magic Massage Bra, satın alınma tarihinden sonraki altı aylık süre için olmak üzere, üretim ve malzeme hatalarına karşı garantilidir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Göğüs

Büyütme

Egzersizleri