Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Gnc Zayıflama Ürünleri
Gnc Zayıflama Ürünleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Gnc Zayıflama ürünleri ve içerdiği maddlere nelerdir? Gnc zayıflama ürünleri kilo vermek için etkilimi? Gnc zayıflama ürünleri nasıl kullanılır? Gnc zayıflama ürünlerinin yan etkileri varmıdır? Gibi sorulara cevap arıyorsanız, sizler için araştırıp bulduk; Gnc zayıflama ürünleri hakkında tüm bilgiler bu makalede yer alıyor. Bu gnc zayıflama ürünlerinin nekadar etkili olduğu tartışılır. Bu yüzden sizlere sitemizde bulunan zayıflama ürünlerinin öneriyoruz.

Quick Trim, Şimdi de GNC ile Türkiye‘de

Zayıflama ve incelme yöntemlerinde fark yaratan ürünleriyle öne çıkan dünya markası Quick Trim, 1 Nisan 2011 tarihinden itibaren tüm GNC Mağazaları‘nda satışa çıktı. Kişiye özel ve yüksek etkinliğe sahip ürünleriyle bilinen Quick Trim‘in çok özel iki formülasyonu, Türkiye‘de Burnex ve Isotherm isimleriyle Türk tüketicisiyle buluşacak.

Isotherm İSTANBUL, 02 Mayıs 2011 /Şirket Haberleri/ -- Doğal vitamin, mineral ve bitkisel ürünleriyle sektörde fark yaratan GNC, 2011 yazına damgasını vuracak yeni bir markayı daha Türkiye‘ye getirdi. 2009 yılından bu yana Amerika‘da pekçok kişi tarafından kullanılan ve başarısı onaylanan Quick Trim, 1 Nisan 2011 tarihinden itibaren GNC Türkiye mağazalarında satışa çıktı. Kişiye özel ve yüksek etkinliğe sahip ürünleriyle bilinen Quick Trim‘in çok özel iki formülasyonu, Türkiye‘de Burnex ve Isotherm isimleriyle tüketiciye ulaşacak.

Quick Trim‘in bu çok özel iki formülasyonu, kısa ve uzun vadede farklı ihtiyaçlara yanıt veriyor. Sağlıklı yaşamın vazgeçilmezleri olan bol su, Spor ve doğru beslenme ise ürünlerden daha iyi sonuç almayı sağlayan önemli unsurlar arasında. Ürünlerden kısa vadede yararlanmak isteyenler metabolizma hızlandırmaya yardımcı formülünün yanında bağırsak fonksiyonlarını destekleyen detoks özellikli bir karışım içeren Isotherm‘i kullanırken, kilo problemi yüksek olanlar, ekstra metabolizma hızlandırıcı ve yağ yakımını aktive edici bitkilerden oluşan Burnex‘i tercih edecek.

Ürünler, vücuda sağladığı enerji artırımı ile günlük yaşantı ve spor performansına destek oluyor.

Bağırsak fonksiyonları zayıf, kabızlık, şişlik yaşayan kişilere Isotherm‘i öneren uzmanlar vücudun rahatlamasını sağlamak ve sonrasında yağ yakım programını hızlandırmak veya güçlendirmek için önce Isotherm sonra Burnex ürününe geçilmesinin önemine dikkat çekiyor. Eş zamanlı kullanılmayan bu iki üründen İsotherm‘i tercih eden herkesin mutlaka bir kür sonunda 1 hafta ara vermesini öneren uzmanlar; Burnex‘i bu ara dönemden sonra kullanmayı tavsiye ediyor.

Kendini çok şiş hisseden, son dönemde aşırı yediği için hemen sonuç almak veya yerleşik kilosu olmayıp hızla vermek isteyenlere önerilen İsotherm: gece ve gündüz kullanıma özel formülasyonuyla, çok yönlü bir detoks sağlamaya çalışıyor.

Yağ kitlesi yüksek olan, metabolizmasını daha etkili hızlandırmak isteyen, uzun süreli diyet, menopoz, ileri yaş, hareketsizlik gibi sebeplerle kilo verimi yavaşlamış ya da durmuş kişilerin kullanmasında faydalı görülen Burnex de; etkisi yüksek formülasyonu ile dikkat çekiyor. Ürün vücudun metabolizmasını aktive ederken, ekstra Antioksidan içeriği ile sağlıklı kilo verimini de destekliyor.

Gnc Hakkında:

Amerika Birleşik Devletleri‘nin önde gelen doğal vitamin, mineral ve bitkisel ürün üretim, pazarlama ve dağıtım firmalarından biri olan GNC Türkiye, ülkemizdeki faaliyetlerini 1994 yılından beri sürdürüyor. 1998 yılında Nişantaşı‘nda açılan ilk mağazasının ardından Ankara Karum ve İstanbul Şaşkınbakkal mağazalarının ardından bugün toplam 59 satış noktası ve online satış mağazasıyla hizmet veriyor.

Sağlığın korunmasına yardımcı, kişisel gereksinimler göz önüne alınarak hazırlanmış vitamin, mineral karışımlarını bitkisel ve sporcu destek ürünlerini konusunda uzman danışmanlar eşliğinde kullanıcılarıyla buluşturan GNC Türkiye‘nin tüm ürünleri Amerikan Sağlık Örgütü FDA (Food & Drug Administration) tarafından kabul edilen RDA (Recommended Daily Allowance) standartları referans alınarak üretiliyor.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Jale GünsüzGnc ürünlerini araştırıyorum zayıflama konusunda ürünleri gerçekten bu kadaar etkilidir.Benim 5-6 kilo fazlam var ne kadar kullanmamı tavsiye edersiniz tşkler
  • Gnc

    Zayıflama

    Ürünleri