Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Glucophage Zayıflama
Glucophage Zayıflama
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Glucophage Zayıflama ürünü olmadığı hakkında sizleri aydınlatmak amaçlı araştırıp bulduğumuz bilgiler bu sayfada yer alıyor. Glucophage zayıflamada kullanılmadığı için sizlere sitemizde bulunan zayıflama ürünlerini tavsiyde bulunuyoruz..

1.tip 2 diyabetik hastalarda glisemik kontrolu saglamada kullanilan bir ilac. metformin ihtiva etmektedir. bristol myers squibb tarafindan cikartilmistir. monoterapide ve kombinasyon terapisinde kullanilir. bu entryyi giren kisi bu ilaci kilo vermek icin kullanip da seker hastasi olmayan bireyleri anlamakta zorluk ceker.

2.bir zayıflama ilacı olmayıp, glisemik kontrolü sağlamak veya düzensizse düzenlemek için kullanılan bir ilaçtır. müthiş bir bulantı yapar, aylarca her an öğürür, hiç bir kokunun yanından geçemez olursunuz. börek, parfüm, pişen yemek, bütün bu güzell kokular size osuruk kokusu gibi gelir. hamileler gibi sürekli bulantı, sürekli öğürtü... zayıflatıyorsa ancak bundan olabilir, çünkü ağzınıza değil yemek sürmek, kokusunu dahi duymak istemez hale gelirsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Glucophage

Zayıflama