Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Genrise Whey Protein
Genrise Whey Protein
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Genrise Whey Protein :

KULLANIM ŞARTLARI

Genrise Ürünleri oda sıcaklığında, direk güneş ışığı görmeyen bir yerde muhafaza ediniz.

Genrise ürünlerini açtıktan sonra içindeki pamuğu çıkararak muhafaza ediniz. Bilinenin aksine pamuk nem çeker, bu da nem çekebilen tabletlerde çatlamalara yada dağılmalara neden olabilir.

Genrise ürünlerini buzdolabında saklamayınız.

Hammaddelerinin doğal kokusu ve rengi çeşitli dış etmenlerle değişebilmektedir. Örneğin; bir bitkinin yetiştirildiği toprağın özellikleri, yetiştirilme sırasındaki sıcaklık ve nem gibi iklim koşulları, hatta bitkinin toplanma zamanı aynı bitkinin, farklı zamanlarda, farklı renk ve kokuya sahip olmasına neden olabilir.

Çikolata Aromalı, Proteinler ve aminoasitler, ne kadar sağlıklı, kaslı, güçlü olduğumuz hakkında etkin rol oynayan vücudumuzun yapı taşlarıdır. Proteinler vücut dokularının yapımında ve onarımında, kasların yapımında ve büyümesinde yardımcıdır. Antrenman sırasında açığa çıkan protein gereksinimini karşılarlar. Tüketilen gıdalar yoluyla alınan aminoasitler hücrelerdeki ribosomlarda vücut proteinine dönüştürülmektedir. Bu sayede kas, kemik, deri, saç, tırnak gibi vücut proteinlerinin; enzim, hormon, antioksidanların yapımı ve muhafazası mümkün olmaktadır. Hücrelerimizdeki ribosomlar aşağıdaki kaynaklara ihtiyaç duyarlar; Protein ve aminoasit gibi yapı maddeleri, Vitamin, mineral, bitkisel maddeler gibi yardımcı yapı maddeleri, Karbonhidratlar ve yağlardan elde edilen enerji. Vücudumuzun yeterli miktarda protein üretmesini sağlamak için, yukarıda sayılan üç maddedeki faktörlerin, doğru zamanda ve doğru miktarlarda bulunması gereklidir. Whey ve soya proteinleri hızlı kana karışan proteinlerdir. Bu özellikleri sayesinde, Whey ve Soya proteinleri, kullanımlarından 30 dk sonra kanda görülmeye başlar, 45- 120 dk. Lar arasında kanda çok yoğun görülürler ve takriben 3 saat sonra tamamen vücudu terk ederler. Aminoasitlerin ise; kana karışması daha hızlı olur. Yaklaşık 15 dk içinde kana karışarak, en yoğun biçimde görülür ve 90 dk sonra vücudumuzu terk ederler. Whey protein isolatlar, üretim tekniği açısından, kısa zincirli, bioaktif peptidler içermeleri nedeniyle çabuk emilirler. % 97 protein ihtiva eden yüksek değerli Whey protein isolatlar da çok hızlıdırlar. Nerdeyse aminoasitlerle aynı sürelerde etki ederler. GENRISE Proteinlerinin öne çıkan en önemli özelliği, protein emilimini ve vücutta sentezlenmesini artıran vitamin kompleksinin formüllerine eklenmiş olmasıdır.Süt proteinlerinden elde edilen peynir altı suyu proteini konsantresidir. Bu konsantre; yağ, laktoz ve diğer istenmeyen maddeleri içermez ; bağışıklık sistemini destekleyen proteinleri içerir. Whey Protein, glutatyon‘un kandaki seviyelerini yükseltebilir. Glutatyon, organizmayı serbest radikallerin saldırılarına karşı korumasının yanı sıra, iyi işleyen bir Bağışıklık Sistemi için de gerekli bir antioksidandır. Son yıllarda yapılan araştırmalarda, bu proteinlerin Antioksidan etkilerinin yanında, antitümoral ve antikanserojen etkilerinin de olduğu bildirilmiştir. Aminoasit salgılaması özelliği ( 30- 40 sn içinde aminoasitler kana karışır) ,Whey proteinini, antrenman sonrası için etkili bir aminoasit kaynağı yapar. Sporcuların gereksinimi olan proteini sağlamada destekleyicidir. Profesyonel Spor yapanların, vücut geliştirenlerin egzersiz programlarını ve ihtiyacı olan besin desteğini karşılamak amacıyla formüle edilmiştir. Protein sentezini artırmak için B vitamini karışımları içerir. Whey Protein Isolate , l Whey Proteine kıyasla daha çabuk sindirilebilen ve kana daha hızlı karışabilen bir proteindir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Genrise

Whey

Protein