Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Genital Bölgede Et Beni

Genital bölgede et parçası veya Et Beni görünümünde bir oluşumun hasta tarafından saptanması bazen bir endişe yaratabildiği gibi nadiren de hasta tarafından dikkate alınmaz, ne zaman ki bu Cinsel bölgede et  parçası veya Et Beni olarak isimlendirilen oluşum büyümeye , çoğalmaya başlar bir hekime başvurma ihtiyacı da ortaya çıkar.

Genital bölgede daha önce var olmayan ve ortaya çıkan bu et parçası , Polip şeklindeki yapılar hem erkekte hem de kadında basit bir Et Beni olabileceği gibi hpv virüsü enfeksiyonuna bağlı genital Siğil ve Kondilom da olabilmektedir. Bu sebeple Cinsel bölgede daha önce var olmayan et parçası polip  veya Et Beni şeklinde bir yapı belirdiği zaman bir hekime başvurup bunun bir genital sigil Kondilom olup olmadığının ayırıcı tanısı yapılmalıdır.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.