Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Geciktiriciler Zararlımı
Geciktiriciler Zararlımı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Geciktiriciler Zararlımı :

Uzmanlar Çok sık kullanım halinde peniste oluşan tahrişlerin spreylere mal edilmemesini söylüyorlar.Uzmanlar ayrıca çok sık kullanımında geciktiriciler zaman ilerledikçe kullanmadan ilişkiye girdikleri zaman Cinsel hazlarını azalttığını da ekliyor.

Geciktirici ürünler orijinal olsa dahi bir hafta içerisinde 5 defadan fazla kullanılırsa cildinizde tahrişe neden olabilir. Burada dikkat etmeniz gereken olay bir hafta içerisinde en fazla beş defa dan fazla kullanmadığınız takdirde hiçbir geciktirici size zarar vermez.

Geciktirici zararları ancak sahte ürün kullanımlarında karşılaşabileceğiniz bir durumdur. Sahte ürünler ve merdiven altında üretilen gelişi güzel formüllere sahip ürünler, hem işe yaramayacağı gibi hem de cildinizde alerjiye neden olabilir.

Bu gibi durumlara maruz kalmamak için kesinlikle güvenilirliğine emin olduğunuz firmalardan bu ürünleri satın almanız geciktirici zararları na maruz kalmanızı engeller.

Geciktiriciler doğru ve kullanım şekillerine uyulduğunda insan sağlığına hiçbir zarar vermez. Geciktirici zararları bir şekilde, yanlış ve bilinçsiz kullanım sonuçlarında ortaya çıkar, örneğin tüm ürün açıklamalarında dikkat çekilen diğer bir konuda geciktiricilerin göz ile temasında kaçınılmasıdır. Göz uzvumuz diğer uzuvlarımızdan daha hassas bir yapıya sahip olduğunda, tahrişe neden olmaktadır. Geciktirici zararları ancak bu gibi yanlış kullanımlarda ortaya çıkar.

Geciktirici ve geciktirici tüm ürünler için dikkat etmeniz gereken konular sırası ile şöyledir.

* Öncelikle bu bilgileri hekimler ve konularında uzman olan kişilerden almalısınız.

* Sahte ürün kullanımlarından kesinlikle kaçınmalısınız.

* Her ürün açıklamasında belirtilen en fazla kullanım oranlarına dikkat etmelisiniz. Ortalama bir çok üründe bir haftada en fazla 5 defadan fazla kullanmamalısınız.

* En önemli konuda, kulaktan dolma bilgilerle kullanıcıları yanlış yönlendiren kişileri iyi ayırt ederek, güvenilirliğine kesin olarak inandığınız firmalar ve uzmanlardan konu hakkında bilgi almalısınız.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Geciktiriciler

Zararlımı