Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Geciktirici Sprey Zararlı Mı
Geciktirici sprey zararlımı
Geciktirici sprey zararlımı, nedir? Gecikme etkisi ile uzun Cinsel ilişkiyi kutlama zamanı. Geçmişten günümüze pek çok erkek Erken Boşalma problemi ile karşı karşıya kalmış ve bu Cinsel problemlerinin tedavisi için pek çok yöntem denemişlerdir. Bu yöntemlerden en fazla tercih edileni çeşitli şifalı otlar ile tedavi yöntemi olmuş fakat bu tür yöntemler çoğu kez hastaların başını ağrıtmıştır.

Bilinçsiz bir şekilde tüketilen şifalı otlar pek çok kişide alerjik reaksiyon problemlerine sebep olan sağlık sorunlarını tetiklemiştir. Herhangi bir testten geçirilmeyen ve aktarlarda Erken Boşalma probleminde tedavi edici bitkiler adıyla satılan bu ürünler çoğu kez başarısız olmakta ve hastaların tedavi olabilme umudunu yitirmesine sebep olmaktadır. Erken Boşalma problemi yaşayan erkekler partnerli ile Cinsel aktivite gerçekleştirdiği sırada partneri tam olarak orgazm seviyesine ulaştıramamaktadır. Bunun neden kadının erkeğe oranlar daha uzun bir süre sonra orgazm seviyesine ulaşması neden olarak gösterilebilmektedir.

Kadının ihtiyacı olan orgazm süresine ulaşamadan boşalma aktivitesini gerçekleştiren erkek kendini bu tür Cinsel birleşmeler konusunda yetersiz olarak görmektedir. Bu tür başarısız performanslar gerçekleştiren erkek kendini dış dünyaya kapatmakta ve gün geçtikçe yalnızlaşmaktadır. Erken Boşalma problemi tüm dünyada erkeklerin en çok karşılaştığı sağlık problemlerinden biridir. Bu Cinsel problem her sağlıklı erkeğin başına gelebilecek bir hastalıktır. Araştırmalara göre dünyada yaşayan her erkeğin en az bir Erken Boşalma problemi yaşadığı görülmüştür.

Geciktirici sprey ne demek

Erken Boşalma problemi erkekler arasında dünyada en yaygın hastalık olarak devam etmektedir. Erken Boşalma problemlerinin büyük bir kısmı psikolojik nedenler ile ortaya çıkmaktadır. İş stersi ve çevresel baskı gibi nedenler erkeği ruhsal açıdan Stres altına sokmakta ve Cinsel birleşme sırasında partneri ile uyum sorunu yaşamsına neden olmaktadır. İlişki sırasında başka şeyler düşünen erkek ilişki sırsında kaygılanmakta ve heyecanına yenik düşerek boşalma aktivitesini gerçekleştirmektedir.  Kendine olan özgüveni tamamen kaybeden erkek bir süre sonra partneri ile kavga etmekte ve bunun sonucunda ayrılıklar yaşanmaktadır. 

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.