Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Geciktirici Neye Yarar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Geciktirici Neye Yarar

Geciktirici Neye Yarar


Geciktirici Neye Yarar. Erken Boşalma Sorunu Olan Erkekler İçin Özel Olarak Hazırlanmış, Pratik Kullanımı Sayesinde Erken Boşalma Probleminizi En Hızlı Şekilde Ortadan Kaldırmaya Yarar.Geciktirici Neye Yarar

Öncelikli olarak şu bilinmelidir, geciktirici ürünler tedavi edici değildir, erken boşalmanızı geciktirmeye yarayan geçici bir çözümdür. Erken boşalmanın öncelikli iki sebebinden biri aşırı bedensel haz duyma ve uyarılma, ikincisi ise psikolojiktir, geçmişte yaşanılan olayların sonucudur. Bu nedenle herzaman ilk tavsiyemiz bir doktora danışmanız ve psikolojik yardım almanızdır. Bunun dışında bizler sadece erken boşalma sorununuzu o anlık geciktiren ürünler ile yardımcı olabilmekteyiz.

Geciktirici Krem Çeşitleri: Kremler penise sürülerek yedirilir, ereksiyon halindeyken sürülmesi tavsiye edilir. Çünkü ereksiyon halinde değilken sürülürse kremin etkisinden dolayı hisleriniz azalacak ve ereksiyona zor uğrayacaksınız. Partnerinize karşı mahçup kalmayın. Geciktirici kremler sadece erkekleri değil bayanları da etkilemektedir. yani his azaltıcıdır. Bu şekilde anal seks ilişkilerinizde eşinizin acı duymasını azaltır, anal bölgede ki kasları yumuşatır, rahat bir ilişkiye girmenizi sağlar.

Geciktirici Sprey Çeşitleri : Spreyler uçucudur, kalıntı bırakmaz, bu nedenle oral seks seven eşler için uygun bir üründür. Hem erken boşalmanızı geciktirmeye yardımcı olur hem de partnerinizi etkilemez. Bu erken boşalmayı geciktiren sprey de tıpkı erken boşalmayı geciktiren krem gibi ereksiyon halindeyken sıkılır, yoksa hüsrana uğrarsınız.

Geciktirici Hap Çeşitleri : Geciktirici haplar ilişkiden en az birsaat önce alınır. Hafif Ereksiyon kaybına uğrayabilirsiniz ama ilişkinizi engellemez, hislerinizde azalma olur. Biz genelde bu tür ürünlerde Kaliteli ve zevkli bir seks için hem erken boşalmayı geciktirmeyi sağlayan ve hem de ereksiyon sağlayan ürünleri tavsiye etmekteyiz. Geciktirici Hap konusunda bu her ikisine de sahip olan haplar sizin ihtiyacınızı karşılayacak ve daha kaliteli bir Cinsel ilişki yaşamanızı sağlayacaktır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Geciktirici

Neye

Yarar