Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Geciktirici İlaç İsimleri
Geciktirici İlaç İsimleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Geciktirici ilaç isimleri,geciktirici ilaç isimleri hakkında,Erken Boşalma sorunu olan erkekler için üretilen ilaçlar ve bu ilaçların ne kadar etkili olduğu,kişiye göre geciktirici ilaçların etkisi değişmektedir. Bazı kişilerde geciktirici ilaçlar erken boşalmayı engellemede etkili olmamakla birlikte tıbbi tedavi istenmesi önerilir.

Almanya‘nın Hamburg kentinde erken boşalmayı engelleyen yeni bir ilaç üzerinde yapılan çalışmalar olumlu sonuçlar vermeye başladı.Araştırmaları yürüten Seksoloji Uzmanı Prof. Dr. Hartmut Porst; “Dapoxietin” adı verilen yeni ilacı kullananların normalde Cinsel doyuma ulaştıkları sürenin yaklaşık dört katı kadar geç boşaldıklarını ileri sürdü

Cinsel ilişki süresini artıran ve cinsel ilişkiye girmeden bir saat önce alması gereken yeni ilaç yakında piyasaya çıkacak. Dünyada ve ülkemizde çok sayıda erkeğin cinsel yaşamını kabusa dönüştüren ve tıp dilinde “Ejaculatio Praecox” adı verilen erken boşalma sorununun çözümü için yapılan çalışmaların tarihi en az tıp tarihi kadar eskidir.Erken boşalmada tedavisinde geciktirici etkisi olan ve cinsel terapiye destek olarak verilmektedir. Bu amaçla kullanılan ilaç gurupları aşağıdadır:

1-Dopamine Antagonistleri
2-Antidepresanlar
3-Anksiyolitikler
4-Lokal Uyuşturucu Krem veya Losyonlar: Penis ucunun hassasiyeti lokal uyuşturucularla azaltılabilir. Ancak bunların çok sık kullanılması sakıncalıdır.
5-Bitkisel Karışımlı Afrodizyaklar
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Serkan Çaycımerhabalar benim erken boşalma şikayetim var bu konuyla ilgili en etkili ürün hangisidir ? Ne kullanmalıyım ? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim . En kısa sürede cevabınızı bekliyorum . İyi çalışmalar , Teşekkür ederim .
  • Ogana Aydınerken boşalma
  • Şifa Marketperformans arttırıcı özelliiği ile kalp damar tansiyon ve şeker hastalarınında kullanabileceği kadar doğaldır. en etkili ürünümüz yeşilextir. Erken boşalma cinsel soğukluk sertleşme gibi sorunlarda etkilidir . faturalı ve bakanlık onaylıdır. lütfen linki inceleyin Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
    http://sifamarket.com.com/bitkisel/yesilex-afrodizyak-10-kapsul.html
  • Geciktirici

    İlaç

    İsimleri