Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Geciktirici Emla Krem
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

94833
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Geciktirici Emla Krem

Geciktirici emla krem,uygulandığı bölgeyi uyuşturan bir ilaçtır.Geciktirici emla Krem aslında bir geciktirici değiltir.Emla krem asıl kullanldığı alan cildi uyuşturmada kullanılan bir kremdir.Emla kremde hissizleştirme özelliği bulunduğu için belli bir kesim tarafından geciktirici olarak da kullanılır.

Emla Krem bir lokal anezteziktir ve uygulandığı bölgeyi hissizleştirir, uyuşturur. Emla Krem'in asıl kullanım alanı bu değildir ancak hissizleştirme özelliği nedeniyle geciktirici olarak kullanan kişiler de vardır. Bazen doktorlar da aynı amaç için bu ilacı reçete etmekteler.

Eğer Emla Krem'e alerjiniz yoksa bu ilacı kullanabilirsiniz ancak benim size tavsiyem öncelikli olarak bir üroloji uzmanına muayene olmanızdır. Böylece Erken Boşalma sorununuzun nedeni saptanır ve buna yönelik bir tedavi uygulanır.

Bu da sorunun kökünden ve başarılı bir şekilde çözülmesini sağlar. Bununla birlikte bir noktayı daha hatırlatmakta önem görüyorum; Emla Krem'i kullanmanız halinde -lokal anestezik olması sebebiyle- beklediğiniz hazzı duyamayabilirsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Serhat Aydınmerhabalar ben bu kremden almak istiyorum ama nasıl temin ederiz. gerçekten etkili bir ürün müdür. orjnal midir. çünkü bir çok ürün aldım orjinal olmayan boş ürünler. bu konuda bana detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim
  • Geciktirici

    Emla

    Krem