Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Geciktirici Bitkiler
Geciktirici Bitkiler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Geciktirici bitkiler,doğada bulunan bitkilerin kuşkusuz içindekiler bakımından her hastalığa her probleme belli bir miktarda yararı bulunmaktadır.İçinde Cinsel performansı artıran ve erken boşalmayı önleyen geciktirici esanslı olan bitkilerde mevcuttur.Geciktirici özelliği bulunan bitkiler arasında Melisa,Sarı Kantoron,Yaban Sümbülü göze çarpmaktadır.Geciktirici özelliği bulunan uzakdoğuda yetişen bitkiler arasında en göze çarpanı ise Gingseng bitkisidir.

Geciktirici özelliği bulunan bitkiler arasında olan Yaban sümbülü bitkisinin bitkisel kür olarak kullanılması;Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini bir bardak suda 1-2 dakika kaynatın, biraz soğuduktan sonra için. Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek ve rahatlamanızı sağlayarak erken boşalmanızı geciktirecektir.

Cinsel fonksiyon bozukluklarının en çok karşılaşılanlarından bir tanesi olan erkeklerde erken boşalma sorunu, erken boşalmayı geciktirici bitkiler ile bitkisel çözüm yolları buluyor. Bu bitkilerin yiyeceklerin ve meyvelerin bir çoğunu günlük hayatta erken boşalmaya iyi geldiğini dahi bilmeden tükettiğinizden eminim. Ancak bundan sonra erken boşalma sorunu çeken dostlarımız bu bitkilere cinsel birliktelik öncesinde daha fazla bir ihtimam göstersinler.

rken boşalma sorunları olanlar için bitkilerden formüller sunuyoruz. Erken boşalan erkekler için tabiat ana mucizevi bitkiler sunmuştur. Erken boşalmaya bitkisel çözüm arayanlar için bu bitkileri araştırdık ve sizlere sunuyoruz…Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm Sağlayan Bitkisel Karışımlar:Bal ile mentol karıştırılır, cinsel ilişkiden 3-5 dakika önce penise sürülür. Bu, erkeğin kolay sertleşmesini ve geç boşalmasını sağlar. Mentolde bulunan ferahlatıcı serinlik ise partnerinizin ilişkiden daha fazla zevk almasını sağlayacaktır.

200 gr. Bal, 100 gr. dövülmüş turp tohumu ile karıştırılır sabah ve akşam birer kahve kaşığı yenilir. Bu karışım erken boşalmayı geciktirecektir.Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini bir bardak suda 1-2 dakika kaynatın, biraz soğuduktan sonra için. Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek ve rahatlamanızı sağlayarak erken boşalmanızı geciktirecektir.

Melisa, Sarı kantoron gibi doğal rahatlatıcı bitki çaylarını içerseniz, sinir sisteminiz rahatlar ve daha başarılı bir cinsel temas sağlar ve daha geç boşalırsınız.Bunlar gibi birçok şifalı bitki formülleri vardır. Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm sunan bu formüller Kişilere ve kullanım sıklıklarına göre değişik sonuçlar verebilir.

Bazı besinlerin karın doyurmanın yanında Afrodizyak etkiside bulunuyor. Bazı sebze, meyve ve bitkiler yenildiğinde ruhu ve cinsel isteği besliyor. Bu tür yiyecekler, cinsel isteksizlikten ve bazı psikolojik durumlardan kaynaklanan erken boşalmanın bitkisel tedavisi için faydalıdır.Erken Boşalmayı geciktirici yiyecekler: Erken boşalmaya iyi gelen bitkiler besinler meyveler ve geciktirici sebzelerMuz-bal-ceviz: Muz, magnezyum açısından zengindir. Aynı zamanda mutluluk hormonu endorfin açısından da zengin olması, afrodizyak etki yaratır. Ancak afrodizyak etkiyi maksimuma çıkarmak isteyenler, muzu bal ve ceviz eşliğinde yiyebilirler. Tabii kilo problemleri yoksa…

Çilek : Afrodizyak yiyecekler denildiğinde ilk akla gelen çilektir içeriğindeki vitaminler, cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırdığından cinsel istek artar. Aynı zamanda endorfin ve serotonin salgılanmasını sağlar.Badem-fındık-ceviz : İçeriğindeki doymamış yağ asitlerinin cinsel isteği arttırıcı etkisi nedeniyle en önemli afrodizyaklardandır. Ancak kalori bakımından günde 8 adetten fazla yenilmemesi öneriliyor.

Çikolata : Bilimsel açıklamalar, çikolatanın içeriğindeki ‘Phenylethylamine‘ adlı kimyasal maddenin insana mutluluk hissi verdiğini, cinsel heyecanı arttırdığını ortaya koyuyor.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Semih Meraklımerhabalar ben çok erken boşalıyorumbu sorunu nasıl giderebilirim geciktirici bitkiler nelerdir. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum ilginize teşekkür ederim iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar dilerim.
  • Geciktirici

    Bitkiler