Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Evlilikte Huzursuzluk

Evlilikte Huzursuzluk


Evlilikte Huzursuzluk


      Evlilikte huzursuzluk karşılıklı anlaşmazlık ve sorunlardan kaynaklanır. Çiftlerin birbirlerine saygılarını yitirmesinden ortaya çıkar. Evlilikte huzursuzlukla ilgili bilgiler makalemizde yer almaktadır.


%100 Bitkisel Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız.EVLİLİKTE HUZURSUZLUK :

Bir çift sorun yaşadığında ve bu büyüyüp artık ayrılık telaffuz edilmeye başlandığında önce arkadaşlar, sonra aile büyükleri devreye girer. Barıştırma çabaları, "Bir daha deneyin"lerle başlayan öneriler birbirini kovalar. Araya girenler eğer duruma makul ve mantıklı bakabiliyorsa kimi zaman bir ilişki uçurumun kenarından dönebilir. İlişkinin çıkmaza girdiği durumlarda her ne kadar en doğru yaklaşım bir terapistten yardım almak olsa da psikolog Şeyma Doğramacı, "Herkes terapiye gidemeğine göre akil, güvenilir ve objektif bakabilecek biri ilişkinin zor dönemlerinde yarararlı olabilir" diyor.
Boşanma ne zaman düşünülüyor?

-Ortak yaşam sürdürülmesine rağmen duygu ve arzularınızın olmadığını görüyorsanız,

-Huzursuzluk sürekliyse,

-Duygusal, fiziksel şiddet varsa,

-Birlikteliğin geleceği umutsuz ve karanlık görünüyorsa,

-Ekonomik özgürlük varsa,

-Çocuklar belli bir yetişkinlik yaşındaysa,

Başka biri' varsa, boşanma düşünülmeye başlanıyor.Tüm bunlar olsa bile boşanmanın düşünülmediği durumlar var:Sosyal statü,İçsel yalnızlık kaygısı,Yaşlılık ve hastalıkta yalnız kalma korkusu,Çocukların küçük yaşta olması.Her şeyi denedikten sonra mı boşanma gündeme gelmeli?Boşanma tek seçenek değil. "Olmadı, boşanılır" diye düşünülmemeli. Ama yine de bir seçenektir.

%100 Bitkisel Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız.


Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.