Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Etkili Zayıflama
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Etkili Zayıflama

Etkili Zayıflama; Spor Ve Sağlıklı Diyetlerin Yanı Sıra En Etkili Çözüm Olan Bitkisel İlaçlardır. Sizde Kullanıp Sağlıklı Ve Formda Bir Yaşama Kavuşabilirsiniz.

Etkili Zayıflama

Phentermine

Yiyecek ve Beslenme kurumu tarafından 1959'da onaylanan Phentermine iştah kesici olarak bilinmektedir. Bu ilaç genelde obezite tedavisinde kullanılır. Hastalara iyi bir diyet ve egzersiz uygulamasının yanında verilirse etkili olur. Ama bu ilacın yan etkileri de vardır: Kalp atışını ve kan basıncını yükseltir, uykusuzluğa sebep olur ve çok uzun süre alırsanız, bağımlı olabilirsiniz.

Orlistat

Yediğimiz yağın vücutta kalmaması hoş olmaz mıydı? Orlistat‘ın arkasında yatan düşünce budur. Az yağ, az kalori ve umarız ki kilo kaybı demektir. Pankreatik ve yağ sindiren enzimleri durdurarak başarılı olan bir ilaçtır. Yemeklerden önce 3 defa aldığınızda aldığınız yağın

%30'unu engellemektedir ve sorunsuz bir şeklide sindirim sisteminden geçmesini sağlar. Yapılan uygulamalar ilacın çok etkili olmadığını göstermektedir. Hastaların yarısında %5 kilo kaybına sebep olmuştur. Ve ilaç bırakılınca kilolar geri alınmıştır.

Bontril/Phendimetrazine


Bontril bağımlılık yapan başka bir kilo verdirme ilacıdır. Sadece Reçete ile alınabilir ve yakından takip edilmelidir. İştaha saldırı yapan bir ilaçtır. Bağımlılık yapar ve kalp atışını ve kan basıncını arttırır. Çok uzun zaman kullanılırsa sinir sistemini zayıflatır, uykusuzluğa, yorgunluğa ve depresyona sebep olur.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Etkili

Zayıflama