Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Et Ben Tedavisi
Konu ile ilgili uzman kadromuzun tavsiye ettiği ürünü görmek için tıklayın
Et Beni tedavisi nasıl yapılır? Et beni nedir?Vücudun hangi bölgesinde çıkar? Kesin çözüm nedir ? Et benleri tedavisi cerrahi olarak alınırlar.Hormon dengesizliği ,stres,dirençsiz kalan bir bünye yada yaş ilerlemesi sonucu 30  ila 40 yaş arasından sonra  deri üzerinde deri rengindeki ufak çıkıntılardır ve kökü yoktur.

Bünyede zaman içinde çoğalabilirler şayet vücutta fazla miktarda var ise gerekli tahliller yapılmalı her hangi bir virüsle ilgisi olmakla birlikte daha fazla ileri seviyede kansere yol açmaz her nekadar ben doktora gitmedim isede sıvı Siğil ilacını kullanarak haftasında kurtuldum önce siyahlaşıyor sonra kuruyor ve kendide dökülüyor çekip alıyorsunuz acısı sancısı yok 2 günde bir et beni üzerine tatbik ederseniz zararı olmuyor ama bu ilaç asit içerdiği için dikkatli olmak lazım  etrafına yaymamak lazım gerekir.

Tabi ben bunu uyguladım diye size tam bir tavsiyem olmaz siz yinede bir doktora gözükmeniz ve o doğrultuda hareket etmeniz daha mantıklısı olacaktır. Şöyle bir araştırdım ya bu yolla yada dondururarak yahut bir iple sıkıştırıp alma yolunda gibi sonuçlar buldum dediğim gibi seçim sizin önce doktor tabi.
Bu Makaleler İlginizi Çekebilir
Bunlar İlginizi Çekebilir
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Diğer Makaleler

Et

Ben

Tedavisi