Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Erken Boşalmayı Geciktiren Bitkiler
Erken Boşalmayı Geciktiren Bitkiler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Erken Boşalmayı Geciktiren Bitkiler. Erkeklerde Erken Boşalma Sorunu, Erken Boşalmayı Geciktirici Bitkiler İle Bitkisel Çözüm Yolları Buluyor. Bu Bitkilerin Yiyeceklerin Ve Meyvelerin Bir Çoğunu Günlük Hayatta Erken Boşalmaya İyi Geldiğini Dahi Bilmeden Tükettiğinizden Eminim. Ancak Bundan Sonra Erken Boşalma Sorunu Yaşayan Erkekler Bu Bitkilere Cinsel Birliktelik Öncesinde Daha Fazla Önem Göstersinler.

Erken boşalan erkekler için tabiat ana mucizevi bitkiler sunmuştur. Erken boşalmaya bitkisel çözüm arayanlar için bu bitkileri araştırdık ve sizlere sunuyoruz.

Erken Boşalmayı Geciktiren Bitkiler Bal Ve Mentol

Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm Sağlayan Bitkisel Karışımlar:Bal ile mentol karıştırılır, cinsel ilişkiden 3-5 dakika önce penise sürülür. Bu, erkeğin kolay sertleşmesini ve geç boşalmasını sağlar. Mentolde bulunan ferahlatıcı serinlik ise partnerinizin ilişkiden daha fazla zevk almasını sağlayacaktır.

Erken Boşalmayı Geciktiren Bitkiler Bal Ve Dövülmüş Turp Tohumu

200 gr. Bal, 100 gr. dövülmüş turp tohumu ile karıştırılır sabah ve akşam birer kahve kaşığı yenilir. Bu karışım erken boşalmayı geciktirecektir.

Erken Boşalmayı Geciktiren Bitkiler Yaban Sümbülü

Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini bir bardak suda 1-2 dakika kaynatın, biraz soğuduktan sonra için. Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek ve rahatlamanızı sağlayarak erken boşalmanızı geciktirecektir.

Erken Boşalmayı Geciktiren Bitkiler Melisa Ve Sarı Kantaron


Melisa, Sarı kantoron gibi doğal rahatlatıcı bitki çaylarını içerseniz, sinir sisteminiz rahatlar ve daha başarılı bir cinsel temas sağlar ve daha geç boşalırsınız. Bunlar gibi birçok şifalı bitki formülleri vardır. Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm sunan bu formüller Kişilere ve kullanım sıklıklarına göre değişik sonuçlar verebilir. Bazı besinlerin karın doyurmanın yanında Afrodizyak etkiside bulunuyor. Bazı sebze, meyve ve bitkiler yenildiğinde ruhu ve cinsel isteği besliyor. Bu tür yiyecekler, cinsel isteksizlikten ve bazı psikolojik durumlardan kaynaklanan erken boşalmanın bitkisel tedavisi için faydalıdır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Burak Yılmazselam erken boşalma sorunu yaşıyorum bunun için tedaviye yönelik sizde ne var bi ço k geciktirici ürün denedim sadece günlük ihtiyaçlar için bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim hayırlı günler
  • Erken

    Boşalmayı

    Geciktiren

    Bitkiler