Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Erken Boşalmaya Pratik
Erken Boşalmaya Pratik
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Erken boşalmaya pratik çözüm olarak herkesin uygulatabileceği tedavi yöntemleri bilirnir. Erken boşalmaya pratik çözüm arıyorsanız makalemizde sizleri aydınlatacak bilgiler mevcuttur.

ErkenBoşalmaya Çözüm

Erken boşalan erkekler bu pratik çözümden önce şu konuları unutmamalıdır:
Erkeklerin çoğunda ilk ilişkide Erken Boşalma eğilimi vardır.
Erken boşalan erkekler çoğunlukla erken boşalma probleminin üstesinden gelebilirler. Ama bazıları, uzman yardımıyla bu problemini aşabilirler.
Erkeklerin bir çoğu zaman zaman erken boşalma problemi yaşamaktadır.
Erken boşalan erkeklerin deneyim sayıları arttıkça ve daha uygun ortamlarda Cinsel birleşme tecrübeleri yaşandıkça özgüven artışıyla kendini kontrolü gelişir ve erken boşalma problemini aşması mümkün olabilir.
Erken boşalan erkekler tedavi olmazsa, kalıcı erken boşalma hem erKek hem de partnerin cinsel fonksiyonları üzerinde zararlı etkilere neden olabilir.
Erken boşalan erkekler tedavi konusunda çok başarılı sonuçlar alındığını bilmelidirler.Bu sebeple eğer kişi kendisi çözemiyorsa bir uzmandan destek almakta gecikmemelidir.

Erken boşalmaya pratik çözümler

Erken boşalmaya çözüm terapi ve ilaçlarla bulunabileceği gibi kişinin kendi kendini kontolüyle ve çabasıyla da mümkün olabilir.İleri durumdaki erken boşalma vakalarında hem terapi hem de ilaç kullanımıyla da tedavi sağlanabilir.

Erken boşalmaya pratik çözüm İlaç tedavisi:

Erken boşalmanın tedavisi için kullanılan ilaçlar arasında dopamin antagonistleri, antidepresanlar, anestezik etkili losyon ve kremler bulunmaktadır.Bu tür ilaçlar cinsel terapi ile birlikte kullanıldığında erken boşalmanın tedavisinde oldukça yüksek oranlarda başarı sağlanabilmektedir.Bunların yanında ileri düzeydeki erken boşalma problemlerinin de tedavisi için yeni ilaçlar geliştirilmeye devam etmektedir.

Erken boşalmaya pratik çözüm Durma-başlatma metodu:

Durma başlatma metodu cinsel terapide kullanılan bir tekniktir. Mastürbasyon yaparken penisinizi uyarır ancak boşalmadan hemen önce bu uyarıyı durdurursunuz. Boşalma hissi geçmeye başladığında penisinizi tekrar uyarır, ancak boşalmaya müsaade etmeden tekrar durdurursunuz. Bu egzersizi en az dört kez, tercihen beş-altı kez tekrarladıktan sonra boşalmaya izin verirsiniz.

Erken boşalmaya pratik çözüm Cinsel Terapi:

Cinsel terapi teknikleri erken boşalmanın tedavisinde büyük bir başarı sağlamaktadır. Terapistiniz kendi başınıza veya partnerinizle birlikte yapacağınız ev ödevleri verir. Ancak çok erken boşalıyorsanız, başlangıçta herhangi bir egzersizin size uygun olmadığını bilmenizde fayda vardır.

Erken boşalmaya pratik çözüm Duyumlara Odaklanın:

Tek başınıza veya partnerinizle yapacağınız egzersizlerle, boşalma odağınızı cinsel bölgelerden tüm vücuda yayabilir, cinsel hayatınızın kalitesini artırabilirsiniz.

Erken boşalmaya pratik çözüm prezervatifin faydası :

Prezervatif kullanan erkekler, uyarı hissinin azalmasından şikayet etse de bu durum erken boşalmada bir avantaja dönüşebilir.

Erken boşalan erkekler ameliyat:

Bazı uzmanlar, penise giden sinir sisteminde ameliyatlar yaparak penis hassasiyetinin azaltılabileceğini belirtiyor. Bu yöntemin daha girişimsel olduğunu ve diğer metotlarla da başarılı sonuçlar alabileceğinizi bilmelisiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Erken

Boşalmaya

Pratik