Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Erken Boşalıyorum Çözüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Erken Boşalıyorum Çözüm


Erken boşalıyorum diye hemen paniğe kapılmayın.Öncelikle erken boşalmanın tedavisi en kolay Cinsel problemlerden birisi olduğunu belirtelim.Erken Boşalma problemine son vermenin bir çok yolu olabilir.Öncelikle eşlerin beraber katılacağı bir terapiyle %90 oranında ortadan kalkması muhtemel.Erken boşalıyorum ne yapmalıyım diye panik halinde bilgi ve doküman arıyorsanız şu an için işinize yarayabilecek ve en kolay ulaşabileceğiniz yöntemler ise şunlar olabilir:


Erken boşalma sorununa karşı lokal uyuşturucu etkili sprey veya kremler.


Penis ve penis ucunun hassasiyetini azaltarak ilişkiyi daha uzun sürdürebilmenizi sağlayabilecek en basit yöntemlerdendir.Sitemizden edinebileceğiniz ve erken boşalma probleminize hızlıca çözüm bulabilirsiniz.Geciktirici sprey ya da kremleri kullanırken prezarvatif kullanmanızı tavsiye ediyoruz.Çünkü bu ürünler genelde his kaybına neden olduğundan, partnerinizin organına temas etmesi durumunda problem yaşamayan kişinin de etkilenmesine ve ilişkiden aldığı keyfin azalmasına neden olabilirsiniz.


Ayrıca bu tür ürünleri sık ve uzun süreli kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.Uzun vadede sorununuz un çözümüne yardımcı olabilecek ürünlerimizi de sitemizden temin edebilirsiniz.


Penise lokal baskı uygulamak:


İlişki esnasında erken boşalma problemi yaşayan erkek, boşalmaya yaklaştığını hissettiği anda kendini geri çekerek penisinin ucunu parmaklarıyla 3-5 saniye boyunca sıkarsa boşalmasını geciktirebilir.Bu yöntem ereksiyon durumunu %10 ila %30 arasında azaltır ve belli sürelerde tekrar edilerek kişinin kendini kontrol etme yeteneğini artırmasına yardımcı olabilir.


Erken boşalmayı engelemede Çin Tekniği


Burada bahsedeceğimiz ve erkeklerin erken boşalma sorunları için geliştirdikleri en eski erken boşalma önleyici teknik de Çinlilerin “Oynak Yol” adını verdikleri yöntem.bu yöntemde erkek boşalacağını anladığı zaman sol elin baş ve orta parmaklarıyla, testis ve anüs arasında kalan bölgeyi derince bastırır. Bu arada nefesini ona kadar sayarak tutar ve verir. Bir iki kez tekrarlandığında erteleme gerçekleşir.


Başka şeyler düşünerek erken boşalmayı geciktirme.


Erken boşalıyorum ne yapabilirim diyenlere bir diğer önerimiz de boşalma anı yaklaştığında başka şeyler düşünerek erken boşalmayı geciktirebilecekleri. Örneğin 50'ye kadar sayın, o gün ne yediğinizi düşünün ya da günlerden hangisi olduğunu hatırlamaya çalışın.


En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Erken

Boşalıyorum

Çözüm