Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Erken Boşalan Erkekler Çözüm
Erken Boşalan Erkekler Çözüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Erken Boşalan Erkekler Çözüm :
*Erkeklerin çoğunda ilk ilişkide Erken Boşalma eğilimi vardır.

*Erken boşalan erkekler çoğunlukla erken boşalma probleminin üstesinden gelebilirler. Ama bazıları, uzman yardımıyla bu problemini aşabilirler.

*Erkeklerin bir çoğu zaman zaman erken boşalma problemi yaşamaktadır.

*Erken boşalan erkeklerin deneyim sayıları arttıkça ve daha uygun ortamlarda Cinsel birleşme tecrübeleri yaşandıkça özgüven artışıyla kendini kontrolü gelişir ve erken boşalma problemini aşması mümkün olabilir.

*Erken boşalan erkekler tedavi olmazsa, kalıcı erken boşalma hem erKek hem de partnerin cinsel fonksiyonları üzerinde zararlı etkilere neden olabilir.

*Erken boşalan erkekler tedavi konusunda çok başarılı sonuçlar alındığını bilmelidirler.Bu sebeple eğer kişi kendisi çözemiyorsa bir uzmandan destek almakta gecikmemelidir.

Erken boşalmaya çözüm

Erken boşalmaya çözüm terapi ve ilaçlarla bulunabileceği gibi kişinin kendi kendini kontolüyle ve çabasıyla da mümkün olabilir.İleri durumdaki erken boşalma vakalarında hem terapi hem de ilaç kullanımıyla da tedavi sağlanabilir.

Erken boşalan erkekler için İlaç tedavisi:

Erken boşalmanın tedavisi için kullanılan ilaçlar arasında dopamin antagonistleri, antidepresanlar, anestezik etkili losyon ve kremler bulunmaktadır.Bu tür ilaçlar cinsel terapi ile birlikte kullanıldığında erken boşalmanın tedavisinde oldukça yüksek oranlarda başarı sağlanabilmektedir.Bunların yanında ileri düzeydeki erken boşalma problemlerinin de tedavisi için yeni ilaçlar geliştirilmeye devam etmektedir.

Erken boşalan erkekler için Durma-başlatma metodu:

Durma başlatma metodu cinsel terapide kullanılan bir tekniktir. Mastürbasyon yaparken penisinizi uyarır ancak boşalmadan hemen önce bu uyarıyı durdurursunuz. Boşalma hissi geçmeye başladığında penisinizi tekrar uyarır, ancak boşalmaya müsaade etmeden tekrar durdurursunuz. Bu egzersizi en az dört kez, tercihen beş-altı kez tekrarladıktan sonra boşalmaya izin verirsiniz.

Cinsel Terapi:

Cinsel terapi teknikleri erken boşalmanın tedavisinde büyük bir başarı sağlamaktadır. Terapistiniz kendi başınıza veya partnerinizle birlikte yapacağınız ev ödevleri verir. Ancak çok erken boşalıyorsanız, başlangıçta herhangi bir egzersizin size uygun olmadığını bilmenizde fayda vardır.

Duyumlara Odaklanın:

Tek başınıza veya partnerinizle yapacağınız egzersizlerle, boşalma odağınızı cinsel bölgelerden tüm vücuda yayabilir, cinsel hayatınızın kalitesini artırabilirsiniz.

Erken boşalmada prezervatifin faydası :

Prezervatif kullanan erkekler, uyarı hissinin azalmasından şikayet etse de bu durum erken boşalmada bir avantaja dönüşebilir.

Erken boşalan erkekler ameliyat:

Bazı uzmanlar, penise giden sinir sisteminde ameliyatlar yaparak penis hassasiyetinin azaltılabileceğini belirtiyor. Bu yöntemin daha girişimsel olduğunu ve diğer metotlarla da başarılı sonuçlar alabileceğinizi bilmelisiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Akifgüdüleşimden önce boşalıyorum bunun için neyapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim
 • Şifa MarketÖncelikle geçmiş olsun erken boşalma sorunuyla karşı karşıyasınız sanırım bu durumda alternetif tıptan yararlanabilirsiniz.Erken boşalma sorunlarında geciktrici spreyler bitkisel macunlar veya kapsulden destek alabilirsiniz. dilerseniz size tavsiyemiz olan linki inceleyebilirsiniz. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/erken--bosalma/
 • Erken

  Boşalan

  Erkekler

  Çözüm