Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Erkeklerde İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm
Erkeklerde İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Erkeklerde İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm : Erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmak, en az hanımlar kadar ilgi çeken bir konudur. Erkeklerde kıl köklerinin traş ve hormonlar yoluyla kadınlardaki istenmeyen tüylere oranla daha derinlere nüfuz etmesi ve sağlam çıkması dolayısıyla istenmeyen tüyler için bitkisel kürler giderek önem kazanılmaktadır. Şimdi hem bayanların kullanabileceği ancak erkekler için özel bir önemi olan yanaklardaki istenmeyen tüyler için bitkisel tedavi kürüne bir göz atalım.

Yanaklarınızda sarı veya siyah kıllar var ve sizi rahatsız ediyor değilmi? Jiletle alıyorsunuz daha fazla çıkıyor. Traş makinası ile alıyorsunuz kökleri siyah siyah kalıyor sizi itici yapıyor. Kurtulmak istiyorsunuz. Çünkü erkeği en güzel gösteren yerlerden biri yanaklarıdır. Yanakları pis ve kıllı erkekler kadınlara çok itici geliyor. Hele hele jiletle alınca daha da kötü oluyor. Peki ne yapacaksınız.

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın değişik yolları vardır. Cımbızla almak, Ağda ile almak, lazer Epilasyon vs.. Ya sonsuza kadar kurtulmak için ne yapmalı.. Devamını Okuyun..Yanaklardaki veya alnınızdaki kıllardan sonsuza kadar ve tamamen doğal yollar ile kurtulmak mümkün. Biraz zaman isteyen bir olay ama sonucu kesin. Öncelikle yüzünüzün neresi sakal başlangı nerersi sizin için pis tüy karar verin. Sonra bu istenmeyen tüy olarak belirleiğiniz bölgeyi cımbız, ılık ağda, ağda gibi tüyü kökünden alan bir yolla çekin. Ben yanklar için cımbız ve hemen akabinde sarı tüyler için cambız sonrası ılık ağda öneririrm.

Bu işlem biter bitmek bir tabağa döktüğünüz bir miktar tuzun (ben kaya tuzu öneririm) üsütne yeni kesilmiş limon suyu dkün. Yeni kesilmiş olmalıki asidi kaçmamış olsun. iyise tuza yedirin. kaya tuzu ise eğer limondan önce bir kaç damla kaynar suyla eritebilir ve bu erimiş kaya tuzlu suyla limon suyunu karıştırabilirsiniz. Sonra bu karışımı henüz o temizlediğiniz bölgeye iyice yedirerek pakmaklarınızla veya bir pakuk yardımıyla iyice sürün. Bu işlemi akşamları yapın ve yıkamadan yatın sabah soğk suyla yıkayın. Sabun kullanmadan yıkayın. Bu işlemi tüylerinizi aldığınız akşamdan itibaren 3 akşam arka arkaya yapın.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Slmtüyleri köktenmı cozum verıyor ve fıyatı ne kadar
 • Şifa MarketTüyleri kökten temizler ama ; kökten temizleme cümlesinden , tüyler bir daha hiç çıkmayacak yargısına varılmasın. Böyle bir şey zaten henüz icat edilmedi. Ancak tüyleri belli ölcülerde azaltmada ve geç çıkmasını sağlamada özel bir kür önerebiliriz. detaylar için linki tıklayınız. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/ty-dkc-valide-sultan-karisimli-set.html
 • Millet Sönmezmerhabalar hocam bende istenmeyen tüylerden kurtulmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkkürler iyi günler.
 • Erkeklerde

  İstenmeyen

  Tüylere

  Kesin

  Çözüm