Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Erkek Uyarıcı Haplar
Erkek Uyarıcı Haplar: Footbal Helpmeet adı altında satışa sunulan derbi Cinsel istek ve arzu uyandıran yohanbien bitki özlü bitkisel Cinsel destek ürünüdür.

Cinsel ilişkiden 1 saat öncesi alınması uygundur günde maksimum 1 doz kullanılması yeterlidir.

Gereken Cinsel enerji yeterli derece sertleşme, uzun süreli ereksiyon ve beraberinde geç boşalma. Cinsel yaşamda gereksinim duyduğunuz bütün eksiklerinizi derbi hapı ile giderebilirsiniz.

Derbi Hap Kaç Tanedir: Derbi Hapı Futbol topu içerisinde 8 adettir.

Derbi Hapı Kullanıcı Kitlesi: Erken Boşalma sorunu olanlar, sertleşme sorunu olanlar, güçlü bir ereksiyon özlemi çekenler, Cinsel performans düşüklüğü olanlar veya artırmak isteyenler Cinsel işlevlerin düzelmesinde etken bir yardımcı gıdsa takviyesidir.

Derbi Hap Hangi Ülkede Üretilir : Derbi hapı Cinsel istek Artırıcı ütrtim yeri U.K  Yani ingilteredir.

Üretim Adresi : The Biology Department of the  Cambridge Ünivercity Kanghe Crossway, the Chambridge Town  in the U.K

Kullanım : Günde en fazla 1 tablet alabilirsiniz.Bol su ile tüketilmesi tavsiye edilir.Alkol ile alınması tavsiye edilmez.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.