Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Erkek Azdırıcı Hap
Erkek Azdırıcı Hap
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
ErKek Azdırıcı Hap: Brazil ereksion sağlayıcı ve sertleşme problemini ortadan kaldıran bitkisel içerikli bir üründür.

36 saat etkili formülü ile içerisindeki 10 tabletle erkekte sertleşme sorununa yardımcı olur.

Avrupa ve Amerika'da satışı en fazla olan Cinsel istek artırıcı ürünlerden bir tanesidir.Cinsel ilişki süresince erkeklik organına kan akışını hızlandırmak sureti ile devamlı ereksiyon durumunu sağlar.Erkeklerin kendilerine olan öz güvenini artıran Brazil,cinsel güç kazandıran mükemmel sonuçlar elde edebileceğiniz bir Gıda takviyesidir.

Kullanım : Günde en fazla 1 tablet alabilirsiniz.Bol su ile tüketilmesi tavsiye edilir.Alkol ile alınması tavsiye edilmez.

Ürün bilgileri

Burda daki bilgiler çeşirli ürün broşürlerinden, ithalaçı ve imalatçı firmalardan derlemiştir.Bilgilerin dogruluğu garanti emez.Burda daki bilgiler uzmanların önerilerine yerine geçmez.

Etkileri:

Burda bellirtilen etkiler bir kısım kullanıcı da görüle bilir,ancak tüm kullanıcılarda aynı etkiyi görmeye bilir burda daki ürünler ilaç değildir ve ilaçlarla eşdeğe değildir.hastalıkların tedavisinde kullanılamaz.her hangi bir rahatsızlığınızın oldoldugunu düşünüyorsanız vakit kaybetmeden en yakın saglık kuruluşuna başvurmalısınız.

Yan Etkileri:


Ürünlerin içersinde bulunan maddelere hassasiyeti bulunan kişilerde bazı yan etkilker görüle bilir.örneğin :baş ağrısı,mide bulantısı, halsizlik,kabızlık,cilt tahrişi,kızarıklıklar vs .Kullanamdan önce doktorunuza danışınız.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Ihsan Sadıkselam ben ihsan 50 yaşındayım sertleşme sorunum ve isteksizlik sorunum var bitkisel olarak sertleşmede ve isteksizliği gidermede ne önerirsiniz. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum teşekkürler iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar.
  • Erkek

    Azdırıcı

    Hap