Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
En İyi Geciktirici Hap Hangisi
En İyi Geciktirici Hap Hangisi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
En İyi Geciktirici Hap Hangisi : Cinsel İlişkilerinizde Erken Boşalmaları Engelleyen Geciktirici Hap İle İlişki Partnerinizi Memnun Edebilceksiniz.

En iyi geciktirici Nitromax 18′dir. Nitromax 18′in etkisi binlerce kullanıcımız tarafından tescil edilmiştir.

Nitromax sadece geciktirici özelliği ile değil, cinsel istekte artış, penisin gece boyunca sert durması, cinsel ilişki sırasında gerekli olan enerjinin üretilerek yorulmayı önlemesi gibi birçok etkisi vardır. Sitemiz üzerinden vereceğiniz geciktirici set içerisinde piyasa değeri 25 TL olan Nitromax 18 de dahildir.

En iyi geciktirici olan Nitromax 18 kısa sürede kana karışarak kalp basıncını artırır ve etkisini kısa sürede göstermektedir.

En iyi geciktirici sprey hangisi sorusuna ise vereceğimiz yanıt Porcodile geciktirici spreydir.En iyi geciktirici hap ise Novagra‘dır.

Sitemiz üzerinden vereceğiniz en iyi geciktirici setin içerisinde, nitromax 18, porcodile geciktirici sprey, novagra geciktirici hap ve yes tırtıklı prezervatif mevcuttur.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Murat Yenigünmerhabalar benim büyük bir sorunum var benim erken boşalma sorunum var ve geciktirici spreylerin bu konuda etkili olduğunu duydum spreyleri kullandım ama uyuşma yaptı ve zevk alamadım o yüzden hap kullanmak istiyorum hangisini önerirsiniz.
 • Murat Gezinİlişkimi uzun sürdürmek istiyorum hangisini önerirsiniz
 • Şifa MarketErken boşalma, prematür ejakülasyon veya ejaculatio praecox, en sık rastlanan cinsel işlev bozukluğudur. Erken boşalma, cinsel bir yetersizlik değildir. Boşalma üzerinde kontrolün az sağlanması veya sağlanamamasıdır. En önemli nedenler, stres, aşırı heyecan, başarılı olamama korkusu, depresyon gibi psikolojik faktörlerdir. Bitkisel tedavisi için linki tıklayın Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/erkn-b-epimedium-karisimli-set.html
 • En

  İyi

  Geciktirici

  Hap

  Hangisi