Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Emla Krem Nasıl Kullanılır?
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

100394
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

69709
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Emla Krem Nasıl Kullanılır?
Emla Krem Nasıl Kullanılır? : -Cildi Uyuşturmak
-Penis veya Vajinanın yüzeyini uyuşturmak (yüzeyel anestezi)
-Enjeksiyon ve diğer medikal prosedürler sırasında (örneğin kateter takılması) oluşabilecek acıya karşı cildi uyuşturmak.

Bu ilacı tam olarak size belirtilen şekilde kullanınız. Bu ilacı doktorunuz tarafından size Reçete edilenden daha fazla dozda veya daha uzun süre boyunca kullanmayınız. Reçetenizdeki talimatlara mutlaka uymanız gerekir.Eğer ilaçtan çok fazla kullanırsanız veya ilacı geniş bir cilt yüzeyine uygularsanız veya tedavi gören bölgeye ısı, bandaj veya plastik sargı uygularsanız; vücudunuz ilacı gereğinden fazla emilim olabilirr.

Cildi uyuşturmak veya acıyı hafifletmek için gereken en küçük miktardaki ilacı kullanınız. Doktorunuz tarafından söylenmedikçe Lidokain ve Prilokain topikal‘i büyük miktarlarda kullanmayınız veya tedavi olan bölgeyi bandaj ya da plastik sargı ile sarmayınız. Pek çok kozmetik prosedürün tıbbi bir doktor olmaksızın gerçekleştiğini unutmayınız.Eğer etkili ve güvenli kullanım için ilacınızla birlikte açıklama broşürü mevcutsa, burada yer alan ifadelere dikkatle uyunuz ve herhangi bir sorunuz olursa doktorunuza veya eczacınıza iletişime geçiniz.

Krem formdaki ilacınız cildin ilgili bölgesine sürüldüğünde, ilgili bölgeye uygulamak üzere kapalı bir pansuman ile birlikte sunulmuş olabilir. Eğer kapalı pansuman uygulayacaksanız, ilk önce kalın bir tabaka kremi cildin üzerine sürünüz, kremi yaymayınız. Daha sonra pansumanı, kenarlarının sızıntı yapmamasına dikkat ederek yapıştırınız. Size belirtilen sürenin sonunda pansumanı çıkarınız ve kremi siliniz.Lidokain ve Prilokain topikal genellikle, tedavi uygulanan alanın uyuşmasını gerektiren prosedür başlamadan 1 - 2 saat önce uygulanır. Krem formdaki ilacın cilt üzerinde kalması gereken süre hakkında doktorunuzun önerilerine uyunuz. ;
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Birgül Yılmazslm emla krem sorucaktım etkisi nasıldır ne kadar fayda göstermekte fiyatını ve teslim koşullarını öğrenmek istiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkkürler iyi günler.
  • Emla

    Krem

    Nasıl

    Kullanılır?