Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Elidor Saç Bakım Seti
Elidor Saç Bakım Seti
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Elidor Saç Bakım Seti : Keratinology by Elidor serisi nanonun binde biri, metrenin trilyonda biri olan Pico teknolojiyle üretildi. Devrim yaratan teknolojiyle saçlarınızın kuaför sonrası bakımı şimdi çok daha kalıcı!

Elidor‘dan devrim yaratan teknoloji

Muhteşem saçlar için uzman bakım sunan Elidor, dünya çapında bir ilke imza atarak, Keratinology by Elidor ürünleriyle saç bakımına Pico teknolojiyi getiriyor. Pico tanecikleri sayesinde zenginleştirilmiş keratin moleküllerinin saçın özüne çok daha kolayca inebildiği yeni Keratinology serisi, saçların kuaför sonrası güzelliğinin şimdi çok daha kalıcı olmasını sağlıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle uzman bakım deneyimini tüketicilere ulaştıran Elidor, Saç Bakımı konusunda tüm dünyada bir ilke daha imza atıyor. Röfle, boya, kalıcı düzleştirme, perma ve fön gibi işlemler sonrasında gücünü ve canlılığını kaybeden saçlar, Pico teknolojiyle geliştirilen Keratinology by Elidor ürünleriyle hayata dönüyor. Yalnızca 200 özel parfümeride bulunabilen Keratinology by Elidor ürünleri, nano teknolojiden bin kat daha küçük moleküler yapısı sayesinde içerdiği Pico besleyicilerin ve keratin komplekslerinin saça çok daha iyi nüfuz etmesini sağlıyor.

Kuaför sonrası güzellik artık daha kalıcı

Elidor laboratuvarlarında Pico TeknolojiTM ile geliştirilen yenilikçi bakım sistemi, zenginleştirilmiş keratin molekülleriyle saçı yoğun olarak besliyor ve saçı kalbinden başlayarak yeniden yapılandırıyor. Keratinology by Elidor, tüketicinin ihtiyaçlarına Yeniden Yapılandırma Sistemi, Renk Koruyucu ve Canlandırıcı Sistem, Gelişmiş Düzleştirici Sistem adı altında 3 farklı ürün gamıyla cevap veriyor.

Yeniden Yapılandırma Sistemi sayesinde, kuaför işlemleri nedeniyle saçınızda bir yılda oluşan yıpranmayı 5 kullanımda onarabiliyorsunuz. Bu serinin altında şampuan (200 ml), saç bakım kremi (200 ml), yoğun bakım maskesi (200 ml), gece serumu (100 ml), UV filtreli ısıya karşı koruyucu sprey (180 ml) ve ikili yoğun bakım kürleri (80 ml) bulunuyor.

Renk Koruyucu ve Canlandırıcı Sistem, daha uzun süre parlak ve göz alıcı saçlar için, kuaförde uygulanan röfle ve boya gibi renk uygulamalarından sonra saça uygulanması gereken özel bakım programıyla saç tellerini kökten uca besliyor. Saç renginizin parlaklığını ve göz alıcı ışıltısını daha uzun süre korumak için saç kütikülünü bir film gibi saran ve rengi içeri hapseden renk koruyucu ve canlandırıcı sistem ürünleri, şampuan (200 ml), saç bakım kremi (200 ml) ve yoğun bakım maskesinden (200 ml) oluşuyor.

Gelişmiş Düzleştirici Sistem ise, daha uzun süre düz kalan, ipeksi ve pürüzsüz saçlar için tasarlanan yapısıyla düzleştirme işlemi (Brezilya fönü, günlük fön, vb.) uygulanmış, hassaslaşan ve yıpranan saçların sağlıklı görünümünü ve mükemmel düzlüğünü koruması için kadınlara profesyonel bir bakım sunuyor. Pico TeknolojiTM ile geliştirilmiş Keratinology Düzleştirici Seri, saçınızın düz şeklini daha uzun süre koruması için ihtiyaç duyduğu bakımı yaparken saçlarınıza ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Gelişmiş düzleştirici sistem ürünleri, şampuan (200 ml), saç kremi (200 ml), yoğun maske (100 ml) ve gece serumundan (100 ml) oluşuyor.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Elidor

Saç

Bakım

Seti