Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Dr Nevra
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Dr nevra

Dr nevra kimdir uzmanlık alanı nedir merak ettiklerinizi bu yazıda okuyabilirsiniz....

Jinekolog.Op Dr Nevra Topalismailoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı


1969 İstanbul doğumlu olan Op.Dr.Nevra Topalismailoğlu ( Apatay), 1986 yılında BeşikTaş Atatürk Anadolu Lisesinden ve 1992 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, 1997 yılında aynı şekilde İstanbul Tıp Fakültesinde ihtisasını tamamlayıp Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı ünvanını almıştır.
İngilizce bilen Op.Dr.Nevra Topalismailoğlu ihtisas sonrası yurt içi ve yurt dışı değişik mesleki eğitim programına katılmış olup mesleği ile ilgili yayınları bulunmaktadır.
Meslektaşı Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu ile evli olup 1996 yılından itibaren İstanbulda serbest hekim, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalışmakta ve eşi ile birlikte aynı muayenehaneyi paylaşmaktadır.

Jinekolog.Op.Dr Hakan Topalismailoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı


1966 Yunanistan, Gümülcine doğumlu olan Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu, 1985 yılında Gümülcine Celal Bayar Azınlık Türk Lisesinden ve 1991 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, 1996 yılında aynı şekilde İstanbul Tıp Fakültesinde ihtisasını tamamlayıp Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı ünvanını almıştır.
İngilizce, Almanca ve Yunanca bilen Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu ihtisas sonrası yurt içi ve yurt dışı değişik mesleki eğitim programına katılmış olup mesleği ile ilgili yayınları bulunmaktadır.
Meslektaşı Op.Dr.Nevra Topalismailoğlu ile evli olup 1996 yılından itibaren İstanbulda serbest hekim, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalışmakta ve eşi ile birlikte aynı muayenehaneyi paylaşmaktadır.

Genital siğil, HPV tedavisi;


Genital Siğil ve HPV virüsü tanısına yönelik tüm tetkikleri, incelemeleri detaylı bir şekilde merkezimizde yaptırmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca Genital siğil ve HPV virüsü tedavisine yönelik tüm uygulamalar ve tedavi yöntemleri de başarı ile yapılmaktadır. Genital siğil , HPV 'nin teşhis,takip ve tedavisinde yeterince fazla deneyimimiz ve bilgimiz vardır.
Muayenehane Adresi:

Halaskargazi Caddesi Doğançay Apt. No 216 Kat 2
34360 Şişli . İstanbul.Türkiye
(Şişli Meydanı , YKM sırası ,Garanti Bankası yanı)

Ulaşım Detayları:

Muayenehanemiz İstanbul'un en merkezi yerlerinden bir olan Şişli Meydanındadır. Garanti Bankası ve Halk Bankasının arasında olup YKM alışveriş merkezimden 40 m, Cevahir alışveriş merkezinden ise yaklaşık 300 metre mesafededir. Ulaşım hem arabanız hem de Metro ve diğer toplu taşıma araçları ile çok kolay olmaktadır.
YKM‘ nin sokağında açık otopark da mevcuttur. Ayrıca aracınızı Cevahir Alışveriş Merkezi otoparkına da bırakıp yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirsiniz.
Metro ile gelenler Cevahir alışveriş merkezinin önünde olan Şişli durağında inip yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirler.
Ulaşım detayları için sayfanın alt kısmında olan krokiden ve google haritadan muayenehaneyi ve otoparkı bulmak için yararlanabilirsin

Eğer bize ulaşmakta zorluk çekiyorsanız telefon ile yardım ve yönlendirme alabilirsiniz

Randevu Ve Muayeneleriniz İçin Lütfen ;
Hafta İçi saat 12.00 - 19.00,
Cumartesi saat 10.00 - 17.00 arası

0212 - 233 46 47
0212 - 224 37 85
0212 - 224 54 75
0539 8288152
numaralı telefonları arayınız.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Dr

Nevra