Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Doğal Yolla Penis Büyütme
Yeşilex Afrodizyak (30 Kapsül)
199,00 TL
Ürün Fiyatı

11932
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101836
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70776
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Doğal Yolla Penis Büyütme

Doğal yolla penis büyütme teknikleri ve doğal penis büyütme yolları ile ilgili herşey bu makalede yer almaktadır. Doğal yolla penis büyütme teknikleri ile ilgili açıklamalarımıza bu makaleden ulaşabilirsiniz.

Ancak; doğal yolla penis büyütme teknikleri yanı sıra %100 bitkisel olan ürünlerimiz ile penis büyütme tedavisine yardımcı oluyoruz. Ürünlerimiz hem doğal, hemde para iade garantilidir. Doğal Yolla Penis Büyütme tedavisine yardımcı olan ürünlerimize de bu makaleden ulaşabilirsiniz...

Penis normal boyu ereksiyonda iken ortalama 15-16 cm dir. Kadında vajinal orgazm için penis boyunun 10-12 cm kalınlığının 1,5 - 2 cm olması yeterlidir. Çünkü vajina derinliği de bukadardır. Gerçek kısa penis ise 10-12 cm den 3-4 cm kısa olan penistir.

Erkeklerin büyük çoğunluğu penis boyu ile yakından ilgilidirler. Penis boyu ile eller ayaklar ya da vücut boyunun hiçbir alakası yoktur. Uzun boylu bir kişinin kısa bir penisi olabilir ya da tersi de geçerlidir. Ortalamadan biraz kısa bir penis durumunda kafayı buna takmanın anlamı yoktur. Çünkü bu durumda belki bazı pozisyonlarda zorlanabilirsiniz ancak önemli olan boy değil işlevdir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Ömer Tütenselam ben ömer 24 yaşındayım 13 cm penisimin boyu ve çok kısa geliyor bana bitkisel ve doğal yolla nasıl penisimi büyütebilirim en kısa sürede cevabınızı bekliyorum teşekkürler iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar.
  • Doğal

    Yolla

    Penis

    Büyütme