Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
doğal kadın afrodizyakları
doğal kadın afrodizyakları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Kadın Azdıran Bitkiler : Bir çok erkeğin başına gelen Erken Boşalma ve ereksiyon olamama gibi Cinsel hastalıklar, bayanlar için de geçerli olup, bir takım cinsel hastalıklar mevcuttur. Bunlar arasında en çok görülenler arasında doyuma ulaşama, orgazm olamama, erken boşalma gibi hastalıklardır. Bunların tedavi yöntemleri erkeklerde olduğu gibi aynıdır ve psikolojik olarak boy göstermektedir. Bir psikiyatrı sayesinde uygulanacak teknik ve taktikler, eşlerin birbirini daha çok tanımaları ile sorunlar çözülebilir.

Erkekler ilişki sırasında eşlerini mutlu edemedikleri müddetçe kadınlar bu zevki tadamadıklarından, her zaman ilişkiye girme hevesini üzerlerinde taşırlar. Bazı kadınlar cinsel yönden mutlu olabilmek için, partnerleri ile sık sık birlikte olmak isteyebilirler. Yine aynı şekilde bazı kadınlar isteseler de bu ilişkilerde soğuk kalabilmektedirler. İşte bu gibi durumda olan bayanları cinsel isteklerini artırmak, yüksek ve devamlı olarak cinsel performansı artışı için çeşitli bitkisel karışımlar ve Afrodizyak etkisi yaratan bir çok bitkiler ve bitkisel karışımlı kürler bulunmaktadır.

Bunlar arasında en çok içecekler ve parfümler olarak öne çıkmaktadır. Örneğin bir bayanın badem sütü içmesi kendisindeki cinsel dürtülerin artmasına sebep olacaktır. Bunun yanında bazı özel bitkilerden formüle olan sakızlar ile de bayanlar üzerindeki cinsel tepkimelere sebebiyet verir ve azma özelliği kazandırılır.Tüm bunların yanında düzenli yenmesi durumunda ahududu, tarçın, çilek, kırmızı biber, bazı baharatlar, özellikle çikolatalar bayanlar üzerinde cinsel istek gücünü artırarak, bu deneyimlerini en iyi şekilde yapabilirler. İlişkinin kontrollü olması durumunda her iki taraf bundan büyük bir zevk alır ve kişiler arasındaki psikolojik sorunlar ortadan kalkar.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

doğal

kadın

afrodizyakları