Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Doğal Geciktirici Bitki
Doğal Geciktirici Bitki
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Doğal Geciktirici bitki,geciktirici etkisi olan erken boşalma sorununa tamamen olmasada bu konuda yardımcı olan birçok doğal bitkiler mevcuttur.Doğal geciktirici bitki, erkeklerin bu sorununa bir çözüm yolu olarak kabul edilmektedir.Geciktirici etkisi olan bu bitkilere isterseniz bir göz atalım.

Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini bir bardak suda 1-2 dakika kaynatın, biraz soğuduktan sonra için. Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek ve rahatlamanızı sağlayarak erken boşalmanızı geciktirecektir.

Melisa, Sarı kantoron gibi doğal rahatlatıcı bitki çaylarını içerseniz, sinir sisteminiz rahatlar ve daha başarılı bir Cinsel temas sağlar ve daha geç boşalırsınız.
Bunlar gibi birçok şifalı bitki formülleri vardır. Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm sunan bu formüller Kişilere ve kullanım sıklıklarına göre değişik sonuçlar verebilir.

Ginseng : Geleneksel Çin ve Güney Amerika tıbbında cinsel gücü artırmak üzere kullanılan bir köktür. Bir araştırma, ginsengin cinsel isteği ve birleşme kapasitesini artırdığını ortaya koymuştur. Ginseng etkisini sinir sistemi ve yumurtalıklar üzerinden gösterirken, penis bölgesine gelen kan damarlarını da etkileyerek erkeklerdeki ereksiyon kalitesini de artırabilmektedir.

Çilek : Afrodizyak yiyecekler denildiğinde ilk akla gelen çilektir içeriğindeki vitaminler, cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırdığından cinsel istek artar. Aynı zamanda endorfin ve serotonin salgılanmasını sağlar.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Remzi Topçuselam ben remzi 32 yaşındayım ve erken boşalma sorunum var %100 doğal olmak şartıyla geciktirici kullanmak istiyorum. ne önerirsiniz. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum teşekkürler iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar.
  • Doğal

    Geciktirici

    Bitki