Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Depresyon
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Stres tedavisi hakkında bitksel kürleri açıkladı, stres tedavisi hakkında bilgiler, stres ve Depresyon hakkında tüm bilgiler bu sayfalmızda yer almaktadır.Konunun detaylarını merak ediyorsanız bu makalemize göz atmanız yeterli olacaktır.

nin Depresyon İçin Önerdiği Bitkisel Kür:


Profesör Doktor depresyon tedavisinin, depresyon kürü ile önlenebileceğini, şifalı bitkilerle bu hastalığı tedavi edebileceğimizi, açıkladı. Depresyona Sarı Kantaron kürü ile çözüm önerileri sunan Doktor nin, depresyon için bize hazırladığı kürün tarifi şöyledir.

Şifalı bitkiler dünyasından sarı kantaron ve kimyon kürü. İkisinden de 5‘er gram olmak kaydı ile yarım litre suda sarı kantaron, ve kimyonumuzu çay demler şeklinde, demliyoruz. Daha sonra bu kürü dinlendirdikten sonra içiyoruz. Ve etkilerini 15 dakika sonra görmeye başlıcaksınız. Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirdiği gibi, zekayı da açmak da etkin rol oynuyor.

Bu kürü psikolojisi bozuk, ruhsal bunalım yaşayan herkes kullanabilir. Yahut Psikolojik bunalım ile tanışmış, ve psikologlardan çıkamıyorsanız, bu kür sizler için, bulunmaz, hint kumaşı niteliğinde. Günde bu kürden bir veya iki bardak içerek, depresyonunuzun önüne geçebilir, ruhunuzu ve kendinizi daha sağlıklı ve sıhhatte hissedebilirsiniz
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Depresyon