Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Coppertone Krem
Coppertone Krem
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Coppertone Krem

Coppertone Krem nedir?

Coppertone Krem nedir? Coppertone Krem hakkında yararlanacağınız bilgileri bu sayfada sizler için araştırıp bulduk.

Güneş kremi kullanımı, sadece hassas ciltlere sahip olan için değil, normal ciltli kişiler ve güneş ışınları altında sürekli durmak zorunda olan kişiler için kesinlikle gerekli bir güneş ışınlarından korunma yoludur. Güneş kremi konusunda bilgilenmek ve güneş kremi nasıl kullanılır sorusunun evabını doğru bir biçimde bilmek, ileride sağlıklı bir cilt ile güneş ışınları nedeniyle yaşlanmış , harap olmuş ve hatta cilt kanserine yakalanma riski ile karşı karşıya kalmış bir cilde sahip olma arasındaki ince yol ayrımını belirlemektedir.

Güneş kremleri hakkında önemli tavsiye ve ipuçlarını bulabileceğiniz bu yazıda sizlere güneş kremleri nasıl seçilir, kullanılır, güneş kremlerinin faydaları nelerdir, güneş kremi faktörü ne anlama gelir gibi bilmeyenler için önemli sayılan bilgiler vereceğiz.

Öncelikle güneş kremi alırken aldığınız güneş kreminin Ultraviyole ışınlarının her çeşidine karşı koruma sağlamasına özen gösteriniz. Ultraviyole ışıması adı verilen güneşin zararlı ışıkları UV-A ve UV-B ışınları biçiminde 2 alt gruba ayrılmaktadır. UV-A ışınları kanser riskini artıran zararlı ışınlardır. UV-B ise daha çok güneş yanıkları ve deride soyulmaya yol açan göreceli olarak daha zararsız olan ultraviyole ışını türüdür.

Alacağımız güneş kremi markası nın her iki ışın türüne karşı da koruma sağlaması gerekmektedir. Bir çok güneş losyonu UVB türü güneş ışınlarına karşı etkili iken UV-A türü kanser yapıcı güneş ışınlarına karşı herhangi bir koruma sağlamamaktadır. Bunun yanı sıra güneş kreminin içerisinde çinko oksit, titanyum dioksit, avobenzon, ekamsül, türü UV-A türü güneş ışınlarının etkisini azaltan etken maddeler olmasına özen gösteriniz. Burada özellikle çinko oksit önemlidir. Sadece titanyum oksit içeren güneş kremleri tek başına kanser yapıcı ultraviyole ışınlarından sizleri koruyamayabilirler.

Pekala ucuz güneş kremi almak kötü kaliteli krem almak manasına mı gelir. Cevabı kesinlikle hayır dır. Şayet yüksek koruma faktörü ve yukarıda saydığımız etken maddeleri içeren UV-A ışınlarına karşı kalıcı koruma sağlayan her tür güneş kremi, ucuz dahi olsa pahalı ancak koruma sağlamayanlara göre kesinlikle daha iyidir.

BSA Natural Bitkisel Güneş Yağı


BSA güneş yağı, bitki özleri ile takviye edilmiş harika bileşimiyle sıcak Yaz günlerinde cildinizin vazgeçilmez koruyucusu olmaya aday bir güneş yağıdır.

BSA güneş yağı yüz ve vücut kullanımı için uygundur. BSA güneş yağının bileşimindeki E vitamini cildi koruyucu ve Nemlendirici özelliği ile güneşten yayılan UVA, UVB ışınlarına karşı ekstra koruma sağlayarak daha sağlıklı bir şekilde bronzlaşmanızı sağlamaya yardımcı olur. Kolay sürülebilir ve hızla emilir olması, cildinizde güneşe karşı
koruyucu bir tabaka oluşturarak, cildi güneşin kötü etkilerinden korumaya yardımcıdır.

Yan Etkileri : Kullanımı güvenlidir ve hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Coppertone

Krem