Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Cinsel Gücü Artırmak
Cinsel Gücü Artırmak
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Cinsel Gücü Artırmak : Cinsel hayatınızı yaşınıza uygun hız ve hareketlilikte yaşamak, her yaşta maksimum cinsel performans için size bir takım öneriler derledik.Önerilerimizin içinde yeri geldiğinde kullanabileceğiniz ürünler ve bu ürünleri edinebileceğiniz adreslere de yer verdik.Keyifle okuyup cinsel hayatınıza keyif katmanız dileğiyle.

Cinsel yaşantınızda cinsel performansı bir saplantı haline dönüştürmekten kaçınmanız size verebileceğimiz ilk tavsiyedir.Cinsel hayatın kişinin bulunduğu yaşın gerekleriyle uygun yaşanması daha keyifli ve daha uzun bir cinsel yaşam deneyimi sağlayabilir.

Öncelikle cinsel hayatınızı olumsuz etkileyebilecek faktörlere kısaca bir bakalım.Bu konulara diğer başlıklarımızda detaylı olarak değinilmiştir.

Sigara kullanmak damarlarda kasılmaya neden olarak, kan dolaşımını yavaşlattığı bilinmektedir.Ateşli bir cinsel ilişkinin olabilmesi için bünyenin sağlıklı bir kan dolaşımını sağlayabilmesi gereklidir.

Stresli ve yorucu bir hayat cinsel hayatı olumsuz etkileyebilir.Stres, kandaki DHEA ve testesteron seviyelerinin düşmesine neden olmaktadır.Bu da kişide cinsel istek kaybı sorunu yaşatabilir.

Uykusuzluk da önemli bir cinsel istek azaltıcı sebeptir.

Uyuşturucu, doping ilaçları özellikle erkeklerde sertleşme sorunu yaşanmasına neden olmaktadır.

Alkolün cinsellik üzerindeki etkileri tartışmalı olmakla birlikte net olarak, beyin hacminde küçülmeye neden olması, sinir sisteminde bozulmalara yol açması ve erkeklerde testesteron düzeyini azaltması cinsel yaşam için zararlı olduğunu söyleyebiliriz.

Kötü beslenme de cinsel gücün azalmasına önemli bir etkendir.Tükettiğiniz besinlerdeki Kolesterol ve doymuş yağ miktarının az olmasına dikkat edin.Sebze ve meyveyi daha fazla tüketmeye çalışın.

Fazla kilolar: Cinsel yönden yaşanan zayıflık probleminde özellikle de şeker hastalığında, hipertansiyon ve Damar Sertliği gibi rahatsızlıklarda, kilo fazlalığı en önemli faktördür. Düzenli bir kilo verme programı, damarlardaki kan akımını iyileştirip cinsel yaşamınıza olumlu katkılar sağlar.

Hastalık sebebiyle tedavi amaçlı herhangi bir ilaç kullanıyorsanız ve yeni başladığınız bir ilaçtan sonra cinsel performansınızda bir düşüklük fark ettiyseniz mutlaka doktorunuzla görüşün.Özellikle yüksek tansiyon, kalp hastalıkları ve depresyon tedavisinde kullanılan ilaçlardan bazıları cinsel performansta düşüklüğe ya da iktidarsızlığa neden olabilmektedir.

Hareketsiz yaşam.Düzenli egzersiz alışkanlığı sizi seksüel güç azalmasının en önemli faktörleri olan yüksek tansiyon, şeker hastalığı, kalp hastalıkları ve damar sertliğinden koruyacak, damarlarınızı hep genç tutacaktır.

Düzensiz cinsel yaşamdan kaçının.Seks hayatınızı düzenli yaşamaya çalışın.Bu sizi ve cinsel gücünüzü sürekli zinde tutacaktır.

Cinsel Gücü artırmak için kullanabileceğiniz ürünler ve yöntemler;


Cinsel gücü artıran bitkiler,
Cinsel gücü artıran bitkisel ilaçlar
Cinsel gücü artıran yiyecekler,
Cinsel gücü artıran ilaçlar,
Cinsel gücü artıran besinler,Cinsel gücü artıran 18 doğal afrodizyak,
Cinsel gücü artıran içecekler,
Cinsel güç arttırıcı egzersizler

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Cinsel

Gücü

Artırmak