Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Cilt Lekeleri İçin Lazer Fiyatları
Cilt Lekeleri İçin Lazer Fiyatları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Cilt Lekeleri İçin Lazer Fiyatları :

Fraxel lazer tedavilerinin fiyatı ve ücreti, uygulama türüne ve cilt lekesine göre değişmekle beraber, ortalama seans maliyeti 250 tl civarındadır. Fraksel lazer tedavisi mümkün olan şehirler, İstanbul, Ankara, İzmir, bursa, adana, Antalya, Eskişehir, Konya, kayseri, denizli, Manisa, Kocaeli, mersin samsun, Trabzon, Erzurum gibi büyük şehirlerdir.

Lazerle peeling (cilt soyma ve cilt lekeleri giderme) uygulamalarının en ileri teknoloji kullanılarak yapılan yöntemlerinden olan fraxel lazer uygulaması (fraksiyonel lazer tedavisi),hem Sivilce izlerinin yok edilmesinde, hem de diğer cilt lekelerinin tedavisinde oldukça etkili bir lazerli cilt yenileme yöntemidir.

Fraxel lazer tedavisi ne demektir?

Fraxel lazer tedavisi , estetik cilt yenileme, cilt lekelerinin yok edilmesi ve silinmesi, sivilce izleri ve çukurlarının ve ciltteki delik ve gözeneklerin yok edilmesi için en ideal cilt lekeleri tedavi metodudur. Fraxel lazer yöntemi ile en az zamanda en fazla başarıyı yakalayabilirsiniz. Fraxel lazer tedavi yöntemlerinden 2 tanesi non-ablatif yani ciltte yara ve tahriş bırakmayan; bir tanesi ile ablatif lazer tedavi metodudur. Her 3 lazer fraksiyonel yöntemi de en son bilimsel ve teknik imkânlar ışığında hazırlanmış ve geliştirilmiş cilt lekeleritedavi yöntemidir. Bu yöntemler hem klinik etkiyi en üst seviyeye çıkarmakta hem de hastanın rahat ve konforundan ödün vermeden bir ameliyat geçirmesine yardımcı olmaktadırlar.

Fraksiyonel fotodermoliz yöntemi nedir?

Fraxionel fotodermoliz yöntemi, 2001 yılından beri Fraxel mühendislerince geliştirilmekte ve mükemmelleştirilmektedir Bu lazerle cilt temizleme yönteminde mikroskobik cilt bölgelerinde hedefler seçilmekte ve mikroskobik boyutlardaki dalgalar hedef bölgeye yollanmaktadır. Bu mikroskobik tedavi alanları, bir kıl folikülünün aşağı yukarı 10 katı çapa sahiptir. Fraxel lazer cilt tedavisi ile sivilce ve benzeri cilt lekelerinin bulunduğu yüz bölgesinde hızlı bir epitel doku gelişimi görülmekte ve epidermi deri tabakasındaki 1.5 milimetre kalınlığındaki kolajen yapı da yeniden oluşturulmaktadır.

Fraksel lazerli cilt lekeleri yok etme operasyonunda, uygulama sonrası bir miktar şişlik görünse de, dermabrazyon ve diğer lazerli cilt soyma tekniklerine göre çok daha hızlı iyileşme görülmektedir. Bu hızlı iyileşmenin en önemli nedeni ise fraxel lazer tedavisinin, vücudun doğal iyileşme süreciyle uyumlu bir tedavi yöntemi içermesidir.


Fraxel lazerli cilt lekeleri tedavilerinin de kendine has alt uygulama çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları:

Fraksiyonal non-ablatif bir uygulama olan Fraxel re:fine™ tedavisi: Daha çok cildin en üst derisini soyma işlemlerinde kullanılır. Yüzeysel etkileri olan bir fraxel tedavi yöntemidir.

FDA clearances: Daha çok pigmentli cilt lekeleri, melazma doğum lekeleri ve yumuşak dokularda bulunan cilt lekeleri tedavisinde uygulanır.

Fraxel re-store™tedavisi - Fraxel tedavi sisteminde en fazla uygulanan cilt lekeleri temizleme yöntemidir. Daha çok güneş lekeleri, kırışıklık tedavisi, akne lekeleri tedavisi, ameliyat izleri tedavisi, melazma cilt lekeleri ve Aktinik keratozis gibi ciddi ve silinmesi zor cilt lekelerinin tedavisinde uygulanır.

Fraxsiyonal ablatif karbondioksit lazer uygulaması

Karbondioksitli lazer ışınlarının cilt lekelerini yok edici etkisinden faydalanarak yapılan bu lazer uygulaması daha çok, koyu pigmentli cilt lekeleri lezyonlarında ve Yaşlılık kırışıklıkları ve lekelerinin tedavisinde uygulanır. Fraxel lazer cilt lekeleri tedavisinin diğer lazerli uygulamalardan en önemli farkı şudur: Geleneksel cilt lekeleri soyma işlemleri, yüksek sıcaklık açığa çıkartan ve cilt lekeli dokunun yanında sağlıklı dokuyu da olumsuz etkileyen bir uygulamadır. Ancak Fraksel tedavisinde bu tür lazerli cilt yenileme işlemlerinin yan etkilerinin hiç birisi görülmez. Yani diğer bir ifadeyle lazer ışınlarının etkisinin seyreltilerek, uygulama aralıkları aylara yayılan bir etki sürecine sahiptir.

Fraxel lazer tedavisinin etkileri en kısa sürede görülebilirken, iyileşme süreci de mümkün olan en az zamana indirgenmiştir. Fraxel lazer tedavisi oldukça güvenilir ve sağlıklı bir lazerli cilt soyma uygulamasıdır.

Fraksel cilt lekeleri temizleme sürecinde, cilt türünüze göre ablatif ya da non-ablatif fraxel lazer tedavilerinden birisini seçmeniz gerekecektir. Fraxel lazer tedavisi vücudumuzda leke barındıran cildimizin hemen her kısmına rahatlıkla uygulanabilen bir yöntemdir. Cilt lekeli bölüme odaklanabilinen bu lazerle ciltteki izleri yok etme operasyonunda, fraxel lazer uygulanacak hedef bölgenin en ve boyu kesin olarak tespit edilmelidir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Cilt

Lekeleri

İçin

Lazer

Fiyatları