Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Cildi Beyazlatma

Cilt beyazlatmak için bitkisel formüller ve domates maskesi deneyebilirsiniz.Profesör Doktor Ahmet Maranki cilt beyazlatmak için bitkisel formülleri önerdi. Cildinizin beyazlamasını mı istiyorsunuz ? Bronz bir ciltten artık sıkıldınız mı ?

O halde, Domates maskesiyle cildinizi beyazlatmaya başlamaya adım atabilirsiniz. Trdiyet.com olarak cilt beyazlatmak için uygulayabileceğiniz bitkisel formülleri paylaşıyoruz.

Teninin renginden memnun olmayanlar cilt beyazlatmak için, daha beYaz görünmek için bilinç altını bombardıman Maskeler uygulamaktadır.

Ne kadar olumlu sonuçlar alınsa da bunları bitkisel yollardan yapmak daha sağlıklı ve yararlıdır.Ekonomik olarak da paranız cebinizde kaldığı gibi, cildinizin beyazlamasını daha sağlıklı ve güzel bir şekilde uygulamış olacaksınız.

Cilt beyazlatmak için uygulayacağınız bitkisel formüldeki malzemelerin listesi ; 1 adet domates ve un’dur. Başka herhangi bir malzemeye ihtiyaç yoktur. Hazırlayacağımız bitkisel formülümüzün yapım aşaması, domatesimizi güzelce yıkadıktan sonra kabuklarını soyuyoruz.

Blendırda domates suyunu çıkardıktan sonra süzgeçten geçirerek yeteri kadar unla karıştırarak Macun haline getiriyoruz.

Oluşturulan bu macunu yüzümüze uygulamaya geliyor sıra, bunun için domates maskemizi gözümüzün çevresi ve dudaklarımızın haricinde yüzümüzde kalan diğer bölgelere tamamen sürüyoruz. Bu maske yaklaşık olarak yüzümüzde 6 dakika kalmalı.

Tedavinin tam olarak sizi tatmin etmesi için bu maskeyi haftada 3 gün belirli günlerde bu sizin tercihinize kalmıştır. Kendinize göre günler belirleyerek cilt beyazlatma formülünü uygulayabilirsiniz.


Şifa Market'ten Hemen 500 TL Nakit Kazanmak İstermisin!
1
BEĞEN
Şifa Market'in Resmi Facebook sayfasını alttaki butonu kullanarak beğenmelisin. Daha önce sayfa- mızı beğenmişsen; Tebrikler! ikinci adıma geçebilirsin.
2
PAYLAŞ
Aşağıdaki paylaş butonuna tıkla- malı ve bulunduğun makalemizi "Herkese Açık" olarak kendi say- fanda paylaşmalısın. Her payla- şımın sana bir çekiliş hakkı kazan- dırıyor.
3
KAZAN!
Tebrikler! Son olarak ödülü kazan- dığında sana ulaşmamız için alttaki formu doldurup bize göndermelisin.


Bu Makaleler İlginizi Çekebilir
Bunlar İlginizi Çekebilir
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Diğer Makaleler

Cildi

Beyazlatma