Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Cildi Beyazlatma
Cildi Beyazlatma
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Cildi Beyazlatma :

Cilt beyazlatmak için bitkisel formüller ve domates maskesi deneyebilirsiniz.Profesör Doktor Ahmet Maranki cilt beyazlatmak için bitkisel formülleri önerdi. Cildinizin beyazlamasını mı istiyorsunuz ? Bronz bir ciltten artık sıkıldınız mı ?

O halde, Domates maskesiyle cildinizi beyazlatmaya başlamaya adım atabilirsiniz. Trdiyet.com olarak cilt beyazlatmak için uygulayabileceğiniz bitkisel formülleri paylaşıyoruz.

Teninin renginden memnun olmayanlar cilt beyazlatmak için, daha beYaz görünmek için bilinç altını bombardıman Maskeler uygulamaktadır.

Ne kadar olumlu sonuçlar alınsa da bunları bitkisel yollardan yapmak daha sağlıklı ve yararlıdır.Ekonomik olarak da paranız cebinizde kaldığı gibi, cildinizin beyazlamasını daha sağlıklı ve güzel bir şekilde uygulamış olacaksınız.

Cilt beyazlatmak için uygulayacağınız bitkisel formüldeki malzemelerin listesi ; 1 adet domates ve un‘dur. Başka herhangi bir malzemeye ihtiyaç yoktur. Hazırlayacağımız bitkisel formülümüzün yapım aşaması, domatesimizi güzelce yıkadıktan sonra kabuklarını soyuyoruz.

Blendırda domates suyunu çıkardıktan sonra süzgeçten geçirerek yeteri kadar unla karıştırarak Macun haline getiriyoruz.

Oluşturulan bu macunu yüzümüze uygulamaya geliyor sıra, bunun için domates maskemizi gözümüzün çevresi ve dudaklarımızın haricinde yüzümüzde kalan diğer bölgelere tamamen sürüyoruz. Bu maske yaklaşık olarak yüzümüzde 6 dakika kalmalı.

Tedavinin tam olarak sizi tatmin etmesi için bu maskeyi haftada 3 gün belirli günlerde bu sizin tercihinize kalmıştır. Kendinize göre günler belirleyerek cilt beyazlatma formülünü uygulayabilirsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Cildi

Beyazlatma