Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Çil ve Leke Giderici Krem
Çil ve Leke Giderici Krem
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Çil ve lekelere 28 günde etkin çözüm Bezelye Özlü Çil ve Leke Giderici Krem."Süt Asidi, Arginine ve Bezelye Özünün Optimal Kombinasyonu"
Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Leke Giderici Krem;
Güneş, hamilelik ve yaş nedeni ile ciltte oluşan lekeleri hafifletmede doğal bir çözüm. Düzenli kullanımla ve cildinizi güneşten mutlak surette koruyarak, 28. günden itibaren lekelerde gözle görünür hafifleme sağlayabilirsiniz.

Lekelerdeki gözle görünür azalma Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Leke Giderici Kremi'nin sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez tatbik edilmesi ile minimum 28. günde fark edilir.

Lekenin şiddetine göre kullanım süresi 3-6 ay'a kadar uzatılabilir.

Oradan buradan aldığınız ve hemen etki gösterir sandığınız kremlerin devri artık bitti. 3-5 günde cildinizdeki bütün lekelerin gideceğine inanıyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz.

Mecitefendinin Çil ve Leke kremini Yaz aylarında Mecitefendi Güneş kremiyle birlikte kullanınız.

Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Leke Kremini şubelerimizde Thalia Salyangoz Sabunu ile birlikte verdiğimiz müşterilerde olağanüstü sonuçlar aldığımızı da buradan belirtmek isteriz.

Kullanımı:
İyi bir sabunla temizlenmiş cilde (Tercihen Thalia Salyangoz sabunu ile) sabah ve akşam cilde iyice yedirilerek kullanılır.

Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Leke Giderici Kremi'ni kullandıktan sonra güneşlenmekten sakınmak gerekir. Günlük hayatın devamında gün ışığına çıkılması gerekiyorsa Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Leke Giderici Kremi'ni cilde tatbik ettikten 15-20 dakika sonra Mecitefendi SPF 30+ Bitkisel Koruyucu Güneş Kremi'ni cildinize iyice yedirmeniz önerilir.

Ürün Ambalaj Bilgisi:
150ml. Tüp İçerisinde.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Büşra Yanılmazmerhaba 18 yaşındayım cildimde yani yüzümde çillerim var ve bu beni oldukça rahatsız ediyor pekçok krem kullandım fakat etkisini tam olarak gördüm diyebileceğim bir krem olmadı ne yapmam gereklidir bu çillerden kurtulabilmem için tavsiyenizi bekliyorum.
  • Çil

    ve

    Leke

    Giderici

    Krem