Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
çatlaklar için bitkisel çözüm ahmet maranki
çatlaklar için bitkisel çözüm ahmet maranki
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Çatlaklara Bitkisel Çözüm :

Hamilelik süresince kullandığınız ilaçlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Hamilelik sadece annenin kendine karşı değil bebeğine karşıda sorumlulukları olduğu bir zamandır. O yüzden hamilelik süresince Sigara ve alkolden hatta aşırı Kahve tüketiminden de kaçınılması gerekmektedir.

Hamilelik süresince bazı çatlaklar oluşabilir. Bunlar kişiyi rahatsız edebilir. O yüzden bazı ilaçlarla çözüm arama yollarına gidebilir. Hamilelik süresince bir doktor gözetiminde olmak bu yüzden önemlidir.

Hamilelik sırasında oluşan çatlaklarda alternatif tıpta da birçok çözüm vardır. Ama bazen bunların yan etkileri de görülmektedir. Bitkisel çözümler genel olarak sağlığa bir yan tepki yapmamaktadır. Ama bilinen birçok bitkinin farklı özellikleri vardır. O yüzden bebeğinize zarar vermemesine dikkat etmelisiniz.

Bazı bitkisel çözümler erken doğurmaya veya bebeğinizin düşmesine düşük yapmasına sebep olmaktadır. Bunun dışında normal zamanlarda bitkisel çözüm diye içilen çayların bazılarının da Kısırlık yaptığını biliyoruz.

Hamilelikte çatlaklara bitkisel çözüm

Bitkisel çözüm olarak cevizin suyunu örnek verebiliriz. Ceviz bir suya akşamdan koyarak bekletin. Su bir bardağın yarısı kadar bir ölçüde olmalıdır. Sabah bu suyun içinden cevizi seçerek alın kalan suyun içine biraz şeker ve bal damlatın. Az bir şeyde zeytinyağı ekleyin ve bunu çatlaklarınızın üzerine tamamen yedirin dört haftaya varmayan bir zamanda faydasını rahatça göreceksiniz. Bu atalarımızın geçmişten beri uyguladığı bir tariftir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

çatlaklar

için

bitkisel

çözüm

ahmet

maranki