Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Buzzer Enerji İçeceği
Buzzer Enerji İçeceği, buzzer enerji içeceği ne demek,ne işe yarar,etkileri nelerdir,yan etkileri varmıdır,içinde hangi maddeler vardır hakkında tüm bilmek istedikleriniz aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.

Buzzer Enerji İçeceği Buzzer Enerji İçeceğinin İçindekiler

TAURİN :


Taurin vücutta doğal olarak bulunan ve protein üretimine katkıda bulunan bir amino asittir.. Sinir sistemi,kas,beyin ve kalp sağlığı için gereklidir. Taurin beynin ve kalbin düzgün çalışması için çok önemli üç mineralin,potasyum,magnezyum, ve sodyumun taşınmasında görev alır.

Nörotransmiterlerin üretimi ve beynin korunmasında rol alır. Taurin yağ metabolizması ve safra için de önemlidir. Yağda çözünen vitaminlerin absorbsiyonu için gereklidir. Kolesterol düzeyini ayarlar. Stresli zamanlarda ve yoğun fiziksel aktivitelerde, vücut az miktarda taurin kaybedebilir. Bazı kimseler, enerji içeceklerini vücutlarındaki taurin seviyesini eski seviyesine döndürmek ya da artırmak için içerler Taurin eksikliğinin nitrik oksit seviyesinde düşmeye,bunun da kaslara kan akışının azalmasına neden olduğu tespit edilmiş.

Antioksidan özelliklere sahiptir. Gözleri güneş ışığının neden olduğu zararlardan korur,bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Sara,kalp,diyabet,alkolizm,kistik fibrozis ve Alzheimer hastalıklarında fayda sağlayabilir. Taurin içeren yiyecekler ; et,balık,süt,yumurta zengin taurin kaynaklarıdır.

GLUKURONOLAKTIN :


Vücutta doğal olarak bulunur. Doğal bir Metabolit ve Glukoz parçalandığında oluşan Karbonhidrattır. Vücuttan zararlı maddeleri atmaya yardım eder, anında enerji verir.

KAFEIN :

Tein, matein ve guaranin olarak da bilinir. Bir alkaloid olan kafein doğal olarak kahvede ,çayda,yerba mate' de ,guarana 'da ve, az miktarda, kakao içinde bulunur. Kafeinin karakteristik, yoğun bir acı tadı vardir.Bazı gazlı içeceklere tat vermesi için eklenmektedir. Buzzer Enerji içeceğinde bir fincan kahveyle eş değerde kafein bulunmaktadır.

Kafein, merkezi sinir sistemine etki ederek, beyne giden ve beyinden gelen mesajları hızlandırır ve Uyarıcı etkisi yapar Kafein kan dolaşımında ya da vücutta birikmez, alındıktan birkaç saat sonra atılır. Kafeinin en çok bilinen kaynakları kahve, çay, kolalı içecekler ve çikolatadır.

B-GRUBU VİTAMİNLER :

B grubu vitaminler, hücre ve dokularda yaşam ve gelişme için çok önemli olan karbonhidratya da protein metabolizmalarını düzenleyen enzim sistemlerinde yer alır. B vitaminlerinin rol aldığı metabolizma olayları birbirleriyle yakından ilgilidir.

B grubu vitaminlerden birinin eksikliği ya da aşırı tüketimi, çok kez diğerlerinin de işlevlerini azaltır ve onlara olan gereksinimi arttırır. Tüm B grubu vitaminler B grubu vitaminlerinin yetmezliğinde başta zihinsel yorgunluk, duyarlılık yanında, gastrointestinal (mide-bağırsak) sistemde bozukluklar ve özellikle sinir sistemi rahatsızlıkları görülmektedir. B vitaminler zihinsel ve fiziksel aktivasyonları destekleyicidir.

BUZZER ENERJİ İÇECEĞİNİN ETKİLERİ :

Buzzer Enerji içeceği kendine has tadı ve içeriği ile çok fonksiyonel bir içecektir. Bedensel ve zihinsel çalışma sırasında tükenen insan enerjini takviye ederek insanın canlanmasını yardımcı olur. Buzzer Enerji içeceğini sporcular, yoğun ve uzun çalışma saatleri olan kişiler ve yoğun çalışan öğrenciler , uzun yol şoförleri ve her çalışan kesimden insanların tercih ettikleri bir içecektir. Buzzer

ENERJİ İÇECEĞİNİN ENERJİSİ ;

Buzzer Enerji içeceği, günümüzün stresli ve yoğun çalışma temposunda kaybedilen enerjinin geri kazanılması için insanlığın yararına üretilmiş bir içecektir. Buzzer Enerji içeceği ,yoğun iş temposu içerisinde kaybedilen fiziksel ve zihinsel enerjiyi size geri getirerek hayatınızı renklendirmektedir.

Anında sizin yorgun , bitkin bedenlerinizi ve solgun yüzlerinizi canlandırır. Her kesimden insanın ihtiyaç duyduğunda kullanabileceği Buzzer Enerji içeceği ; taksi şöförleri ve uzun yol şoförleri, stresli iş ortamında çalışanlar, sınava hazırlanan öğrenciler, sporcular, sörfçüler, gazeteciler…..

Buzzer Enerji size yalnız gündüz aktivitelerinizde değil ,sizi geceye taşıyan bir içecektir. Eğlenmeyi sevenler, hayatı gecede arayanlar ,gecenin bitip tükenmemesini İsteyenler için sürekli bir enerjide sizi yalnız bırakmayacak bir içecek istiyorsanız işte

BUZZER ENERJİ İÇECEĞİ SIKÇA SORULAN SORULAR:

BUZZER ENERJİ İÇECEĞİ NEREDE ÜRETİLMEKTEDİR VE İÇİNDEKİLER NASIL ELDE EDİLMEKTEDİR.

Buzzer enerji içeceği Türkiye'de üretilmekte olan Buzzer enerji içeceği bayilik ağı ile tüm Türkiye ve uluslar arası enerji içeceği pazarına en iyi şekilde ulaştırılmaktadır. Buzzer enerji içeceğinin içerisinde yer alan maddeler farmakolojik testlerden geçirilerek, kalite güvencesi altında büyük firmalar tarafından üretilmektedir.

BUZZER ENERJİ İÇECEĞİ TÜKETİMİNE NEDEN İHTİYAÇ DUYULUR VE NASIL TÜKETİLMELİDİR?


İnsan vücudu sürekli enerjiye ihtiyacı olan bir mekanizmaya sahip ve bunun belli bir bölümünü gıda maddeleri ile temin etmektedir fakat bu bazen yeterli olmamaktadır. Kişi kendini yorgun, halsiz hissettiği için gücünü ve konsantrasyonunu toparlayıp işine verememektedir. İşte bu anlarda Buzzer enerji içeceği kişiye destek olur. Özellikler; sporcular uzun yol sürücüler ve konsantrasyon gerektiren tüm çalışma ortamlarında bulunan kişiler ekstra bir enerji için Buzzer enerji içeceğini aktivitelerine başlamadan yarım saat önce almaları uygun olur.

GÜNLÜK İÇİLEBİLECEK BUZZER ENERJİ İÇECEĞİ NE KADAR OLAMALIDIR?

Günlük kullanımı konusunda, bu ihtiyaç kişiden kişiye değişmektedir. Buzzer enerji içeceğinin içinde Uyarıcı etkiye sahip olan kafein bulunmaktadır. Kafeinin Uyarıcı etkisi kişiden kişiye değiştiği için, Buzzer enerji içeceğinin tüketimi kişinin Kahve tüketimiyle aynı oranda olması uygundur.

Fakat tavsiye edilen miktar bir fincan filtre Kahve miktarına eş olan Buzzer enerji içeceğidir. Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi (FDA Food and Drug Administration ) kafeinin gazlı alkolsüz içeceklerde kullanmasıyla sağlığı olumsuz yönde etkilediğine dair bir kanıta rastlanmamış; 140'dan fazla ülkede, kafeinin güvenliği araştırılıp içeceklerde çeşitli seviyelerde kullanımına izin verilmiştir.

VEJETERYANLAR İÇİN BUZZER ENERJİ İÇECEĞİN UYGUNLUĞU?

İçeriğinde hiçbir hayvansal madde içermediği için uygundur.

BUZZER ENERJİ İÇECEĞİ İÇİNDEKİ KAFEİN'DEN DOLAYI DOPİNGLİ MADDELER OLARAK MI SAYILAMAKTADIR! BUZZER ENERJİ İÇECEĞİ SPORCULAR İÇİN YASAKLANMIŞ BİR İÇECEKMİDİR?

Buzzer enerji içeceği içeriğinde yer alan kafeinden dolayı dopingli madde içermemektedir bu nedenle sporcular için yasaklanan içecekler içinde yer almamaktadır. Uluslar arası Olimpiyat Komitesi sporcuların yarış esnasında vücutlarında bulunabilecek kafein miktarını belirlemiştir bunun yukarısı doping olarak kabul edilmiştir.

Bu ölçü ; idrar seviyesinde 12mg/1 Bu nedenle gün içerisinde tüketilen 2-3 kutu Buzzer Enerji içecek tüketimi ile birlikte, Spor öncesi veya sırasında bol sıvı yada su alırsanız (150 mg-230mg kafein ) yüksek doz olarak sayılmamaktadır. Olimpiyat komitesinin tehlikeli gördüğü kafein sınırı için sporcunun aşırı miktarda Buzzer Enerji içeceğini tüketmiş olmalı ve hiçbir ek sıvı yada su almamış olması gerekmektedir.

İSLAMİ YÖNDEN BUZZER ENERJİ İÇECEĞİ UYGUNMUDUR?

İçeriğinde bulunan ham maddelerin hiç biri alkol içermediği ve alkole de dönüşmediği için Buzzer Enerji içeceği alkolsüz bir içecektir.

SPORCU İÇECEKLERİ İLE BUZZER ENERJİ İÇECEĞİ ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Sporcu içeceği ile Buzzer Enerji içeceği aynı kategoride olan içeceklerden değildir. Çünkü içerikleri ve işlevleri tamamen farklıdır. Sporcu içecekleri, enerji içeceğinden farklı olarak uyarıcılar içermez. Buzzer enerji içeceği, Sporcu içeceği ise izoTonik bir içecektir. Buzzer Enerji içeceği enerji vermek amaçlı tasarlandığı için yüksek seviyede karbonhidrat içermektedir ve buda Buzzer Enerji içeceğini hiperTonik bir içecek sınıfına koyar.

Yoğun seviyelerde ihtiyaç duyulan sportif aktivasyonlarda spordan önce veya sonra hiperTonik içecekler bu ihtiyacı karşılamak amaçlı tüketilir. Terleme yoluyla atılan su, potasyum ve sodyum vücuttan atılması, vücut işlevlerinin aksamasına neden olur. İşte Sporcu içecekleri eksilen bu maddelerin hızlı bir şekilde vücutta yerine konmasına yardımcı olan içeceklerdir.

HiperTonik içecekleri eğer Spor esnasında alınacaksa, vücutta terleme yoluyla kaybolan sıvıyı yerine koymak için bol su ile tüketilmelidir. Sporcu içecekleri su, potasyum, sodyum ve karbonhidrattan oluşmaktadır. Spor içecekler izoTonik olup, bir çözeltideki partikül sayıları, vücut sıvısıyla aynı değerlendirilir. Sporcu içeceklerinde kafein ve taurin tarzı içeren maddeler bulunmaz.

Buzzer Enerji İçeceği,buzzer enerji içeceği ne demek,ne işe yarar,etkileri nelerdir,yan etkileri varmıdır,içinde hangi maddeler vardır hakkında tüm bilmek istedikleriniz aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.Buzzer enerji içeceği ile ilgili tüm bilmek istedeklerinizi aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Diğer Makaleler
 5*5 Afrodizyak 5x5 Afrodizyak
 Afodizyak Yiyecekler Afradizyak
 Afrodix Afrodiziyak
 Afrodizyak 2 Afrodizyak 3
 Afrodizyak 4 Afrodizyak
 Afrodizyak 4 Afrodizyak 6
 Afrodizyak 6 Afrodizyak 7
 Afrodizyak 8 Afrodizyak Anlamı Nedir
 Afrodizyak Baharatlar Afrodizyak Bayan Parfümleri
 Afrodizyak Besinler Afrodizyak Besinler 2
 Afrodizyak Besinler 3 Afrodizyak Besinler 4
 Afrodizyak Besinler 5 Afrodizyak Besinler Hakkında
 Afrodizyak Besinler İle İlgili Bilgiler Afrodizyak Besinler Ve Yararları
 Afrodizyak Besinler Yararları Afrodizyak Bitki
 Afrodizyak Bitki Çeşitleri Afrodizyak Bitkiler Nelerdir
 Afrodizyak Bitkiler Nedir Afrodizyak Bitkiler Hakkında
 Afrodizyak Bitkiler Afrodizyak Bitkiler Hangileridir
 Afrodizyak Bitkiler Nelerdir Afrodizyak Bitkileri
 Afrodizyak Çaylar Afrodizyak Çikolata
 Afrodizyak Damla Afrodizyak Damla 2
 Afrodizyak Deposu Besinler Afrodizyak Deposu Besinler
 Afrodizyak Eczane Afrodizyak Erkek Parfüm
 Afrodizyak Erkek Parfümleri Afrodizyak Erkek Parfümleri 2
 Afrodizyak Etkili Afrodizyak Etkili Bayan Parfümler
 Afrodizyak Etkili Besinler Afrodizyak Etkili Besinler 2
 Afrodizyak Etkili Bitkiler Afrodizyak Etkili Bitkiler
 Afrodizyak Etkili Bitkiler Ve Anlamları Afrodizyak Etkili Erkek
 Afrodizyak Etkili Erkek Parfümleri Afrodizyak Etkili Erkek Parfümleri Hangileridir
 Afrodizyak Etkili Erkek Parfümleri Nelerdir Afrodizyak Etkili Erkek Parfümleri Ve Etkileri
 Afrodizyak Etkili İçecekler Afrodizyak Etkili Koku
 Afrodizyak Etkili Kokular Afrodizyak Etkili Kokular Nelerdir
 Afrodizyak Etkili Parfüm Afrodizyak Etkili Parfüm
 Afrodizyak Etkili Parfüm Erkek Afrodizyak Etkili Parfüm İsimleri
 Afrodizyak Etkili Parfüm İsimleri Ve Anlamları Afrodizyak Etkili Parfüm İsimleri Ve Etkileri
 Afrodizyak Etkili Parfümler Afrodizyak Etkili Parfümler Erkek
 Afrodizyak Etkili Parfümlerin Anlamı Afrodizyak Etkili Parfümün
 Afrodizyak Etkili Şifalı Bitkiler Afrodizyak Etkili Yiyecekler 2
 Afrodizyak Etkili Yiyecekler 3 Afrodizyak Etkili Yiyecekler
 Afrodizyak Etkili Yiyecekler Ve Anlamları Afrodizyak Etkisi
 Afrodizyak Etkisi Afrodizyak Etkisi
 Afrodizyak Etkisi Olan Afrodizyak Etkisi Olan Yiyecekler
 Afrodizyak Etkisi Yapan Afrodizyak Etkisi Yapan Bitkiler
 Afrodizyak Etkisi Yapan Bitkiler Ve Anlamları Afrodizyak Etkisi Yapan Yiyecekler
 Afrodizyak Gıdalar 2 Afrodizyak Gıdalar
 Afrodizyak Hakkında Bilgi Afrodizyak Hap
 Afrodizyak Hap 2 Afrodizyak Haplar
 Afrodizyak Haplar Ve Etkileri Afrodizyak İçecekler
 Afrodizyak İçecekler 2 Afrodizyak İçecekler 3
 Afrodizyak İçecekler 4 Afrodizyak İçecekler Ve Etkileri
 Afrodizyak İçeren Afrodizyak İçeren Bayan Parfümleri
 Afrodizyak İçeren Besinler Afrodizyak İçeren Besinler Ve Anlamları
 Afrodizyak İçeren Bitkiler Afrodizyak İçeren Bitkiler Ve Anlamları
 Afrodizyak İçeren Erkek Parfümleri Ve Açıklaması... Afrodizyak İçeren Parfüm
 Afrodizyak İçeren Parfümler Afrodizyak İçeren Parfümler 2
 Afrodizyak İçeren Parfümler Erkek Afrodizyak İçeren Parfümler Hakkında Bilgilendirme...
 Afrodizyak İçeren Yiyecekler Afrodizyak İçeren Yiyecekler 2
 Afrodizyak İçeren Yiyecekler 3 Afrodizyak İçeren Yiyecekler Ve Anlamları
 Afrodizyak İçkiler Afrodizyak İlaç
 Afrodizyak İlaç 2 Afrodizyak İlaç 3
 Afrodizyak İlaç Hakkında Afrodizyak İlaç Hakkında Bilgi
 Afrodizyak İlaç İle İlgili Afrodizyak İlaç İle İlgili 2
 Afrodizyak İlaç Kullanımı Afrodizyak İlaçlar 2
 Afrodizyak İlaçlar Afrodizyak İlaçlar Ve Açıklamaları
 Afrodizyak İle İlgili Bilgi Afrodizyak Kadınlardaki Etkisi
 Afrodizyak Kahve Afrodizyak Kahve 2
 Afrodizyak Kahve 3 Afrodizyak Kahvenin Yararları
 Afrodizyak Karışım Afrodizyak Karışımlar
 Afrodizyak Karışımlar Afrodizyak Koku
 Afrodizyak Kokular Afrodizyak Kokular 2
 Afrodizyak Kokular 3 Afrodizyak Kokuları
 Afrodizyak Kokuların Etkisi Afrodizyak Kokusu
 Afrodizyak Kokusu 2 Afrodizyak Kokusu Etkileri
 Afrodizyak Kokusu Ve Etkisi Afrodizyak Kullanıldığı Yerler
 Afrodizyak Kullanımı Afrodizyak Macun
 Afrodizyak Macunlar Afrodizyak Macunlar 2
 Afrodizyak Maddeler Afrodizyak Masaj Yağı
 Afrodizyak Masaj Yağı Faydaları Afrodizyak Masaj Yağları
 Afrodizyak Meyve Afrodizyak Meyveler
 Afrodizyak Meyveler 2 Afrodizyak Meyveler Ve Yararları
 Afrodizyak Nasıl Kullanılır Afrodizyak Nasıl Yapılır
 Afrodizyak Nasıl Yapılır 2 Afrodizyak Nasıl Yapılır Neye Faydalıdır
 Afrodizyak Ne Demek Afrodizyak Ne Demek 2
 Afrodizyak Ne Demektir Afrodizyak Ne Demektir 2
 Afrodizyak Nedir Afrodizyak Nedir 3
 Afrodizyak Nedir 4 Afrodizyak Nedir
 Afrodizyak Nedir 5 Afrodizyak Nelerde Bulunur
 Afrodizyak Nelerde Bulunur Ve Nerelerde Yetişir Afrodizyak Nelerde Var
 Afrodizyak Nerede Bulunur Afrodizyak Nerede Satılır
 Afrodizyak Otlar Afrodizyak Otlar 2
 Afrodizyak Parfüm Afrodizyak Parfüm
 Afrodizyak Parfüm Erkek Afrodizyak Parfüm Erkek 2
 Afrodizyak Parfüm Erkek 3 Afrodizyak Parfüm Erkek Etkileri
 Afrodizyak Parfüm İsimleri Afrodizyak Parfüm Nedir
 Afrodizyak Parfümler Afrodizyak Parfümleri
 Afrodizyak Parfümleri 2 Afrodizyak Parfümleri Erkek
 Afrodizyak Parfümleri Ve Açıklaması Afrodizyak Tütsü
 Afrodizyak Ürünler Afrodizyak Ürünler 4
 Afrodizyak Ürünler Ve Etkisi Afrodizyak Ürünleri
 Afrodizyak Vikipedi Açıklaması Afrodizyak Yağ
 Afrodizyak Yağı Afrodizyak Yağlar
 Afrodizyak Yağlar Ve Açıklaması Afrodizyak Yapımı
 Afrodizyak Yapımı 2 Afrodizyak Yemek
 Afrodizyak Yemek Tarifleri Afrodizyak Yemekler
 Afrodizyak Yiyecek Afrodizyak Yiyecekler
 Afrodizyak Yiyecekler 2 Afrodizyak Yiyecekler 3
 Afrodizyak Yiyecekler 5 Afrodizyak Yiyecekler Erkekler İçin
 Afrodizyak Yiyecekler Hakkında Afrodizyak Yiyecekler Hakkındaki Bilgiler
 Afrodizyak Yiyecekler Hangileridir Afrodizyak Yiyecekler İle İlgili
 Afrodizyak Yiyecekler İle İlgili 2 Afrodizyak Yiyecekler İle İlgili Bilgiler
 Afrodizyak Yiyecekler Ne Demek Afrodizyak Yiyecekler Nedir
 Afrodizyak Zararları Afrodizyaklar
 Afrodizyaklar 2 Afrodizyaklar
 Afrodizyaklar 3 Afrodizyaklar Hakkında Bilgi
 Afrodizyaklar Hakkındaki Bilgiler Afrodizyaklar İle İlgili Bilgiler
 Afrodizyaklar Kullanımı Afrodizyaklar Kullanımı Hakkında
 Afrodizyaklar Nasıl Olur Afrodizyaklar Ne Demek
 Afrodizyaklar Ne Demek Ve Nedir Afrodizyaklar Nelerdir
 Afrodizyaklı Bayan Parfümleri Afrodizyaklı Erkek Parfümleri
 Afrodizyaklı İçecekler Afrodizyaklı Parfüm
 Afrodizyaklı Parfüm Etkileri Afrodizyaklı Parfümler
 Afroman Afroman Gold
 Afromen Afromen
 Afromen Gold Afromen Gold
 Afromen Plus Afromengold
 Afyodizyak Afyodizyak
 Albatros Kahve Amorex Kahve
 Anti Afrodizyak Aşırı Afrodizyağı Önlemek
 Azdırıcı Azdırıcı Hap
 Bayan Afrodizyak Bayan Afrodizyak
 Bayan Azdırcı Bayan Azdırı
 Bayan Azdırı Damla Bayan Azdırıc
 Bayan Azdırıcı Bayan Azdırıcı
 Bayan Azdırıcı Bitki Bayan Azdırıcı Bitkisel
 Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Jeller
 Bayan Azdırıcı Tablet Bayan Azdırıcı Yiyecekler
 Bayan Uyandırıcı Bayan Uyarıcı İlaçlar
 Bayanazdırıcı Bayanazdırıcıdamla
 Bayanlar İçin Afrodizyak Bayanlar İçin Afrodizyaklar
 Bayanlara Afrodizyak Bitkisel Afrodizyak
 Bitkisel Afrodizyak Bitkisel Afrodizyak
 Bitkisel Afrodizyak Hakkında Bitkisel Afrodizyak İle İlgili
 Bitkisel Afrodizyak Ne Demek Bitkisel Afrodizyak Nedir
 Bitkisel Afrodizyaklar Bitkisel Afrodizyaklar
 Bitkisel Afrodizyaklar Hakkında Bitkisel Afrodizyaklar Ne Demek
 Bitkisel Afrodizyaklar Nelerdir Bitkisel Güç
 Bitkisel Hemoroid İlaçları Bitkisel Kuvvet Macunu
 Bitkisel Performans Arttırıcı Bitkisel Uyarıcılar
 Buzzer Enerji İçeceği Çakşır Kökü
 Çakşır Macunu Çakşır Otu
 Çakşır Otu Faydaları Çakşır Otunun Faydaları
 Çakşır Suyu Çakşırotu
 Çin Hapı Çin Hapı
 Çin Sakızı Cin Topu
 Çin Topu Çin Topu Afrodizyak
 Çin Topu Kullanımı Çin Topu Nasıl Kullanılır
 Çin Topu Nedir Cinsel Gücü Artıran 18 Doğal Afrodizyak
 Cinsel Gücü Artıran Bitkisel İlaçlar Cinsel Gücü Artıran Meyveler
 Cinsel Gücü Artırmak İçin Cinsel Performans
 Cinsel Performans Artırıcı Cinsel Performans Artırıcı Doğal Formül
 Cinsel Performans Artırıcı Egzersizler Cinsel Performans Artırıcı Jel
 Cinsel Performans Artırıcılar Cinsel Performans Arttırıcı İlaçlar
 Cinsel Performas Artırıcı Bitkiler Cintopu
 Çintopu Doğal Afrodizyak
 Doğal Afrodizyak Doğal Afrodizyak Sağlayan Çakşır Otu
 Doğal Afrodizyak Yapımı Doğal Afrodizyak Yapımı
 Doğal Afrodizyak Yiyecekler Doğal Afrodizyaklar
 Doğal Afrodizyaklar Genel En Etkili Afrodizyak
 En Etkili Afrodizyak En Güçlü Afrodizyak
 En Güçlü Afrodizyak En Güçlü Afrodizyak Bitki
 En Güçlü Afrodizyaklar En İyi Afrodizyak
 En İyi Afrodizyak En İyi Afrodizyak
 Enerji İçeceği Enerji İçecekleri
 Epimedium Epimedium
 Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun Ereksiyonu Artıran Bitkiler
 Ereksiyonu Artıran Bitkiler Erkek Afrodizyak
 Erkek İçin Afrodizyak Erkekler İçin Afrodizyak
 Erkeklerde Cinsel Gücü Artıran Bitkiler Fx48
 Ginseng Çayı Ginseng Ginkgo Biloba
 Ginseng Nedir ? Ginseng Şifalı Bitkiler
 Golden Lovita Kullananlar Golden Lovita Kullananlar
 Golden Lovita Nasıl Kullanılır Grinex
 Güç Artırıcı Besinler Güç Artırıcı İlaçlar
 Güçlü Afrodizyak Güçlü Afrodizyaklar
 Hydrax İktidar Hapları
 Iktıdarsızlık İktidarsızlık Hapları
 Ispanyol Sinegi İspanyol Sineği
 İspanyol Sineği İspanyol Sineği İşe Yarıyormu
 İspanyol Sineği Kullanımı İspanyol Sineği Nedir
 İspanyol Sineği Nedir İstek Artırıcı Bitkiler
 Kadın Afrodizyak Kadın Afrodizyak
 Kadın Afrodizyak Kadın Afrodizyakları
 Kadın Azdıran Bitkiler Kadın Azdırıcı Yiyecekler
 Kadın Azdırıcı Yöntemler Kadın Azdırma Yöntemleri
 Kadın İçin Afrodizyak Kadın İçin Afrodizyak
 Kadın İçin Afrodizyak Kadın İstek Artırıcı
 Kadin Parfümleri Kadın Uyarıcı Bitkiler
 Kadın Uyarıcı İlaçlar Kadın Uyarıcılar
 Kadınlar İçin Afrodizyak Kadınlar İçin Afrodizyak
 Kadınlar İçin Afrodizyak Bitkiler Kadınlar İçin Afrodizyaklar
 Kadınlarda Afrodizyak Kadınlarda Afrodizyak
 Kadınlarda Afrodizyaklar Kadınları Azdıran İlaçlar
 Kaldırıcı Kaldırıcı Bitkiler
 Kaldırıcı Hap Kaldırıcı Haplar
 Kaldırıcı İlaçlar Kaldırıcı Sprey
 Kırmızı Ginseng ( Kore Ginsengi ) Kore Ginseng
 Kore Kırmızı Ginsengi Kriko Afrodizyak
 Kriko Kapsül Kuvet Macunu
 Kuvvet Macunları Kuvvet Macunları 2
 Kuvvet Macunu Kuvvet Macunu Hazırlanışı
 Kuvvet Macunu Tarifleri Kuvvet Macunu Yapılışı
 Magnarx Maxman
 Maxman2 Maxmen
 Mesir Macunu Mesir Macunu İçindekiler
 Mone Afrodizyak Mone Afrodizyak
 Padişah Kuvvet Macunu Panax Ginseng
 Performans Artırıcı Bitkiler Performans Artırıcı Haplar
 Performans Artırıcı İlaçlar Potioon
 Redbull Enerji İçeceği Redbull İçeceği
 Şifalı Bitkiler Listesi Spain Fly
 Spanis Fly Spanish Flay
 Spanısh Fly Spanish Fly
 Spanish Fly Spanish Fly Damla
 Spanish Fly Damla Spanish Fly Kullanımı
 Spanısh Fly Kullanımı Spanish Fly Nedir
 Spanish Fly Nedir Tibet Atomu
 Tibet Atomu Tibet Kaplanı Çin Topu
 Tibet Sakızı Tibet Sakızı
 Yeşilex Afrodizyak Ziroll
 Ziroll

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.