Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Burunda Et Büyümesi Tedavisi
 Bir çok birey, burnunun sürekli tıkanık olduğundan bahseder ve kendine göre şifa bulacak maddeler arar. Ancak burun tıkanıklığı eğer fiziksel bir sorun ise yani burun kemiğinde kayma, burunda et gibi durumlar var ise yapacak hiç bir şey yoktur.
 
Burun kemiğinde kayma yani deviasyon, tıkanıklık şikayeti ile gelen hastalarımızda rastladığımız en büyük vakadır. Bu rahatsızlık, burun direği dediğimiz kemiğin eğri olması veya kaymasından dolayıdır. Bu hastalığın çözümü local anestezi ile yüz bölgesi uyuşturulacak 35 – 40 dakikalık bir operasyondur.
 
Burun eti büyümesi, tıkanıklık şikayetlerinin başlıca sorunlarındandır. Burnun içerisinde bulunan alt orta ve üst burun etlerinden birinin büyümesi bu tip tıkanıkların oluşmasına neden olur. Bu tıkanıklar, Sinüzit ataklarına neden olur. Yapmanız gereken doktorunuza giderek, ameliyat için gerekli hazırlıkları başlatmanız. Ameliyata girmek istemiyorsanız, yeni teknoloji ile büyük bir kolaylık radyo frekanslarla burun eti küçültülmesi yapılmaktadır. Özellikle estetik görünmesinde oldukça faydalıdır. Bu uygulama sonrası Ağrı Kesici bir hap ile her şey düzene girmektedir.
 
Burun hastalıkları ciddi bir rahatsızlık olmakla beraber, burun eti gibi sürekli büyüyen hastalıklar ilerde solunum yetmezliğine neden olabiliyor.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.