Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Burunda Et Büyümesi Tedavisi
Burunda Et Büyümesi Tedavisi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Burunda Et Büyümesi Tedavisi : Bir çok birey, burnunun sürekli tıkanık olduğundan bahseder ve kendine göre şifa bulacak maddeler arar. Ancak burun tıkanıklığı eğer fiziksel bir sorun ise yani burun kemiğinde kayma, burunda et gibi durumlar var ise yapacak hiç bir şey yoktur.

Burun kemiğinde kayma yani deviasyon, tıkanıklık şikayeti ile gelen hastalarımızda rastladığımız en büyük vakadır. Bu rahatsızlık, burun direği dediğimiz kemiğin eğri olması veya kaymasından dolayıdır. Bu hastalığın çözümü local anestezi ile yüz bölgesi uyuşturulacak 35 - 40 dakikalık bir operasyondur.

Burun eti büyümesi, tıkanıklık şikayetlerinin başlıca sorunlarındandır. Burnun içerisinde bulunan alt orta ve üst burun etlerinden birinin büyümesi bu tip tıkanıkların oluşmasına neden olur. Bu tıkanıklar, Sinüzit ataklarına neden olur. Yapmanız gereken doktorunuza giderek, ameliyat için gerekli hazırlıkları başlatmanız. Ameliyata girmek istemiyorsanız, yeni teknoloji ile büyük bir kolaylık radyo frekanslarla burun eti küçültülmesi yapılmaktadır. Özellikle estetik görünmesinde oldukça faydalıdır. Bu uygulama sonrası Ağrı Kesici bir hap ile her şey düzene girmektedir.

Burun hastalıkları ciddi bir rahatsızlık olmakla beraber, burun eti gibi sürekli büyüyen hastalıklar ilerde solunum yetmezliğine neden olabiliyor.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Burunda

Et

Büyümesi

Tedavisi