Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
bursa bitkisel ürünler nelerdir
bursa bitkisel ürünler nelerdir
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Bursa Bitkisel Ürünler

BAŞAK N PAZARLAMA PR:-1

BİTKİSEL VE DOĞAL ÜRÜNLER PAZARLAMA,SATIŞ VE DESTEK..KENDİNİZİ DOĞANIN KOLLARINA BIRAKIN..SAĞLIK,DOĞADA SİZİ BEKLİYOR..BİTKİSEL VE DOĞAL ÜRÜNLERİMİZLE SAĞLIKLI BİR GELECEĞİ GARANTİ ALTINA ALIN..Yediğimiz yiyecekler artık vücudumuzun sağlıklı kalması için ihtiyaç duyduğu tüm yaşamsal besinleri içermiyor.İşte bu yüzden Bitkisel ürünler ve Doğal Gıda Takviyeleri günlük hayatımızı ve geleceğimizi daha sağlıklı daha zinde geçirmemize olanak sağlayan sağlık kaynaklarıdır.

Bursa Bitkisel İlaçlar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.


2 - BİTKİZANE LTD. ŞTİ. PR:-1

Bitkisel Kapsül Üretimi, Bitkisel Tablet Basımı, Blister Ambalajlama, Performans artırıcı, Zayıflama ürünleri bitkisel gıda takviyeleri, besin destek ürünleri gibi Sınırsız Ürün üretim imkanı ile hizmetinizdedir.

Bursa Bitkisel İlaçlar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - HEKİMZADE TIBBİ DOĞAL ÜRÜNLER PR:-1

Hekimzade İlaç -Üretim-dolum ve Paketleme - fitoterapi - alternatif tıbbın etkili adresi..doğadan gelen şifa... bitkisel ilaçların üretimi - tedavi destek merkezi-doğadan gelen şifa... bitkisel ilaçların üretimi - tedavi destek merkezi-

Bursa Bitkisel İlaçlar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.


4 - Orvedo Organik,Dogal,Bitkisel ürünler PR:0

Organik,Doğal,Bitkisel ürünler olarak sizlere aşagıdaki başlıklar altında binlerce ürün sunmaktayız. ORGANİK ÜRÜNLER: .Organik Bakliyat .Organik Kurumeyve. .Organik Kuruyemiş .Organik unlar .Organik Baharat .Organik Bitki çayı .Organik Çorbalar .Organik zeytin :Organik Zeytinyağı .Organik Çay .Organik Kapari .Organik Salamura yaprak .Organik Pekmez .Organik fındık ezmesi .Organik Kuru sebze .Organik Bal ve arı ürünleri(Polen,Propolis,Arısütü) .Organik Ballı ve kuruyemişli

Bursa Bitkisel İlaçlar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - botanikecza ltd şti PR:0

Doğanın Sağlıkla Buluştuğu Adres BotanikEcza.com Hakkında Botanik Ecza kurucu ve danışmanları Eczacı ve Profesör Hekim olup Türkiye‘nin önde gelen bitkisel gıda takviyeleri, vitamin, mineral ve sporcu beslenme destekleri ile doğal-organik kozmetik ürünlerinin satışa sunulduğu doğal bakım merkezidir. Botanik Ecza‘daki ürünlerin hammaddesi doğa kaynaklı olup sentetik katkı maddeleri ( gıda boyaları ) , tatlandırıcılar, parafin,diğer petrol kökenli maddeleri kesinlikle içermemektedir. Bilimsel araştırmalar ışığında üstün bir kalite anlayışı ile üretilen Botanik Ecza‘daki ürünler NNFA( Ulusal Gıda Konseyi ) tarafından onaylanmış GMP ( İyi Üretim Uygulamaları ) sertifikasına sahip, FDA ( Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi ) , T.C Sağlık Bakanlığı, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığına kayıtlı Ulusal ve Dünya Markası firmaların ürün yelpazesinden oluşmaktadır.

Bursa Bitkisel İlaçlar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - DEVA TİCARET PR:2

Firmamız Manisa da üretimini yapmaktadır."Yeşil Deva" olarak markalaşmıştır.Üretimlerimiz kısaca;Bitki ekstreleri,bitkisel sabit ve uçucu yağlar,droglar üretmekteyiz. Üretmiş olduğumuz ham maddelerdende tedavi maksatlı ürünler üretmekteyiz.Bunlar ; 1-Gıda takviyeleri alanında: a)Effeu bitkisel öksürük şurubu b)Pector bitkisel balgam sökücü şurup c)Sedalin bitkisel uyku verici şurup 2-Fonksiyonel olarak: a)Hemoroid kremi b)Varis kremi c)Sivilce kremi d)Sel

Bursa Bitkisel İlaçlar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - umutgrup PR:1


Bursa Bitkisel İlaçlar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - YENER TİCARET PR:0

UNIVERSAL,ULTIMATE,TR POWER VE DİĞER SAĞLIKLI YAŞAMI DESTEKLEYİCİ BİTKİSEL ÜRÜN MARKALARININ SATIŞ,DAĞITIM VE PAZARLAMASINI YAPIYOR,SİZLERE EN UYGUN FİYATLARLA ULAŞTIRIYORUZ.ÜRÜNLERİMİZ ŞEKER, TUZ, NİŞASTA, MAYA, BUĞDAY, SÜT, YAPAY BOYA, YAPAY TAT ve KORUYUCU KESİNLİKLE İÇERMEZ. TARIM BAKANLIĞINDAN ONAYLI,GARANTİLİ VE FATURALIDIR. TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞLARIMIZ MEVCUTTUR.

Bursa Bitkisel İlaçlar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - BuddyVitamin Sağlık Mağazanız PR:0

Türkiye'nin Sağlık, Fitness, Güzellik, Sporcu Besinleri ve Bakım konularına odaklı ürünlerin satışını yapan firmalardan biri olup 2006 yılından bu yana İzmir'de faliyetini sürdürmektedir.Gelişen teknolojinin ışığında siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek içinde www.buddyvitamin.com olarak açtığı sanal mağazasındada siz müşterilerine rahat ve güvenli bir alışverişin ayrıcalığını sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. www.buddyvitamin.com ' da seçkin markaların kalitesi kanıtlanmış.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

bursa

bitkisel

ürünler

nelerdir