Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Bronşit Buhar Makinası
Bronşit Buhar Makinası
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Bronşit Buhar Makinası Hakkında Genel Bilgiler

Bazı mekanlarda aşırı nem olabileceği gibi bazı mekanlarda da aşırı kuru hava olabilir, özellikle kış aylarında kaloriferli evlerde ve Yaz aylarında klimalı ortamlarda. İnsanlar için ideal nem oranı %45 ile %50 arasındadır.Buhar makinaları ile ilgili detayları aşşağıdaki metinde göreceksiniz.

Bazı mekanlarda aşırı nem olabileceği gibi bazı mekanlarda da aşırı kuru hava olabilir, özellikle kış aylarında kaloriferli evlerde ve yaz aylarında klimalı ortamlarda. İnsanlar için ideal nem oranı %45 ile %50 arasındadır.Havanın kuru olması bizleri ve özellikle bebekleri enfeksiyonlara karşı açık tutar, burun ve boğaz bölgemizi kurutur, gözlerde yanmaya ve dudaklarda çatlamaya yol açar, toz oluşumu hızla olur ve buna bağlı olarak alerjisi olanları daha fazla etkiler.
Bionaire (Amerika) Sıcak Buhar Hava Nemlendirme Cihazları (Hava Nemlendirici) bu problemlerinize her türlü mekanda (ev, bebek ve çocuk odası, yatak odası, v.b.) mükemmel çözümü sunar.

Soğuk buhar makinesi, ortamdaki havayı nemlendirir ve negatif iyon yayarak temizler. İnsan kulağının duyamayacağı yüksek frekanslı titreşimler üreterek, soğuk suyu buharlaştırır.

Soğuk buharın yayılması, sağlık üzerinde faydalı etkiler yaratarak ortamdaki doğru nem oranını sağlar. Su damlalarının havaya geçişinin iyonlaştırıcı etkisi vardır; negatif iyonlar, havadaki kirlilik yaratan partiküllere saldırarak, yere düşürür ve böylece sigara dumanını, polenleri ve tozları azaltır.

Tıbbi çalışmalar, negatif iyonların hem Stres önleme fonksiyonları hem de solunum cihazlarına direkt etkileriyle, insanların fiziksel ve psikolojik sağlığı üzerinde pozitif etkisi olduğunu göstermiştir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Uğur Albayrakhastalıklar ne durumlarda olusuyormus bak sen su işe. artık dısarda yurumek bıle hastalanmaya bır sebep oldu. kendımıze ıyı bakmamız gerek.. yoksa allah korusun kotu bır hastalıga falan yakalanırız. hıc hos bır durum degıldır..
  • Bronşit

    Buhar

    Makinası