Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Boy Uzatma İğnesi
Boy Uzatma İğnesi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin TıklayınBoy Uzatma İğnesi


Boy Uzatma İğneleri Sayesinde Büyüme Hormonlarını Uyararak Boyunuzun Uzamasını Sağlayabilirsiniz.Bilgilerin Devamı İçin Web Sitemizi Takip Edin.


Boy Uzatma İğnesi

Boy hormonu (büyüme hormonu) dışında boyu uzatan herhangi bir ilaç, Vitamin veya iğne yok. Eğer boy kısalığı, bazı hormonların yetersizliğinden veya bazı hastalıklardan kaynaklanıyorsa testesteron veya tiroid hormonu takviyesi yapılabiliyor. Bu sebeple boyu uzatmak için yapılması gereken ilk şey, boy kısalığına neden olan sebebi bulmak.

Erken teşhisin ve tedaviye erken başlamanın boyu uzatmak için en önemli faktör olduğu unutulmamalı.Boy kısalığı büyüme hormonunun eksikliğinden kaynaklanıyorsa, Hormon takviyesiyle istenilen büyüme hızı sağlanabiliyor. Büyüme hormonu seviyesi normal olan ve hasta olmayan kısalarda da hormon takviyesi ortalama 6 cm'lik uzama sağlayabiliyor.

Vitaminler Boy Uzatır mı?


Hayır. Her tür gıdayı alabilen bir çocukta ya da ergenlik çağındaki birinde zaten vitamin eksikliği görülmez. Düzenli olarak alınan vitaminlerin boy uzamasına herhangi bir etkisi yoktur.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Oğuzhan Yıldızselam boy uzatma iğnesi ile ilgili bilgi almak istiyorum 19 yaşındayım ve 1.67 boyundayım 170 olmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkkürler iyi günler...
 • Ahmet Tonbul20 yaşındayım.Boyum 1.73 cm. Boyumu uzatmak mümkün müdür?
 • Şifa Marketboy uzamasında yardımcı settir, ayda 1cmlik uzama sağlar bayanlarda üst yaş sınırı 23, erkeklerde üst yaş sınırı 25'dir. incelemek için linki tıklayınız Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/by-ztm-melisa-cayi-karisimli-set.html
 • Dondu TokgozBen 22 yaşindayim ve 1.57 boyundayim annem babam 1.60 larda kardeşlerimde 1.65.70lerde benim boyum neden uzamadi ve ben küçükken çok ameliyatlar oldum ama bu boyumun uzamasina engelmi boyumu uzatmak için oneleceyiniz bir ilaç varmi ?
 • Boy

  Uzatma

  İğnesi